Przed nami trzydziesta pierwsza edycja targów Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD oraz czwarta edycja Targów Energii Odnawialnej TEO. Targi odbędą się w dniach 22-24 marca 2013r. na obiektach ZAWISZY, przy ul. Gdańskiej 163.

Już w marcu  w Bydgoszczy TARGI GRYF-BUD i TEO!
W programie: Konferencja „Od Wizji do Realizacji- Odnawialne Źródła Energii” , w ramach której odbędą się prezentacje urządzeń OZE. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z alternatywnymi rozwiązaniami wykorzystującymi odnawialne źródła energii.

Budownictwo pasywne, pompy ciepła, ogniwa fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, kotły, piece- korzyści oraz kryteria ich stosowania- odpowiedzi na te i wiele innych zagadnień związanych z zieloną energią poznacie Państwo na targach GRYF-BUD oraz TEO. Prezentacje będą otwarte
dla wszystkich zwiedzających i odbywać się będą przez dwa dni: 23 i 24 marca.

Zapraszamy również na Pokazy Mistrzów Dekarstwa. Przez 3 dni goście targowi będą mogli oglądać pokazy montażu dachu i krycia konstrukcji dachowej, zapoznać się z nowościami, porozmawiać z fachowcami z branży budowlanej i instalacyjnej.

Zapraszamy przedstawicieli samorządów lokalnych, inwestorów, projektantów, architektów, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, przedstawicieli administracji szkół, szpitali i innych budynków użyteczności publicznych, właścicieli domów jednorodzinnych, oraz wszystkich zainteresowanych nowinkami technologicznymi, nowoczesnymi rozwiązaniami, które sprawnie i za rozsądną cenę pozwolą zbudować dom marzeń- śliczny, funkcjonalny i energooszczędny.


Zapraszamy na targi w godzinach:

22 marzec (piątek) 10:00 do 17:00
23 marzec (sobota) 10:00 do 17:00
24 marzec (niedziela) 10:00 do 15:00

Organizator:
Targi Pomorskie Sp. z o.o.
tel. 52 323 07 19
e-mail:targi-pom@bdg.pl
www.targi-pom.com.pl