Już po! Właśnie zakończyły się rzeszowskie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM, Targi Nieruchomości.

Zakończyły się pełnym sukcesem! Tak można powiedzieć o Targach, które miały miejsce od 7 do 9 września 2012r. w Rzeszowie.

Zakończyła się jesienna edycja Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz towarzyszących temu Targów Nieruchomości. Miała ona miejsce w dniach 7-9 września 2012r. w rzeszowskiej Hali Widowiskowo-Sportowej "PODPROMIE".

W tych dniach mieliśmy okazję sprawdzić ofertę u niemal 150 wystawców. Byli wśród nich nie tylko producenci i dystrybutorzy różnego rodzaju materiałów służących do budowy, wykończenia czy wyposażenia wnętrz i ogrodów. Mogliśmy porozmawiać także z instytucjami, które wspomagają zakup nieruchomości poprzez oferowanie kredytu, firmy zajmujące się ubezpieczeniem.

Uczestnicy Targów mieli okazję uczestniczyć w wielu bardzo bogatych w treść seminariach oraz konferencjach.

Spotkać również mogliśmy oferty wydawnicze, a wśród nich Wydawnictwo DOBRY DOM. Publikacje wydawnicze cieszyły się dużą popularnością, ponieważ zawierały one gotowe projekty domów. Ponadto były to wydania posiadające szeroką gamę aranżacji wnętrz, ogrodu oraz zagospodarowania przestrzeni na działce.

Miło było się spotkać, zapytać, a w rezultacie uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź! Czekamy na kolejną edycję!


Źródło: [url]http://targirzeszowskie.pl/

Źródło: ''