Dokładnie 25 lat temu model DHE firmy Stiebel Eltron zapoczątkował rozwój elektronicznych ogrzewaczy przepływowych. Obecnie typ DHE zajmuje czołowe miejsce pod względem zaawansowanej technologii, komfortu oraz atrakcyjnego wyglądu. Inwestorzy już od ćwierć wieku najchętniej wybierają właśnie ten ogrzewacz do swoich łazienek. Z okazji jubileuszu, firma Stiebel Eltron przygotowała limitowaną serię urządzenia o nazwie „DHE Edycja 25”. Zakup tego modelu jest premiowany przez firmę Stiebel Eltron atrakcyjnym upominkiem.

Jubileuszowy model w pełni elektronicznego ogrzewacza DHE firmy Stiebel Eltron z okazji 25-lecia obecności na rynku
Oszczędność wody i energii od 25 lat
Oszczędzanie energii pod prysznicem to kwestia prawidłowych ustawień urządzeń. Elektroniczne ogrzewacze gwarantują efektywne zużycie energii i wody w każdym domu. Co więcej, mechanizm ten nie generuje niepotrzebnych strat. Ogrzewacz DHE Edycja 25 firmy Stiebel Eltron zainstalowany w bezpośrednim sąsiedztwie prysznica to najlepszy sposób, aby zmniejszyć zużycie wody do minimum. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu, elektronicznemu mikroprocesorowi, który dzięki inteligentnemu sterowaniu ogrzewaniem i przepływem, pozwala zaoszczędzić do 30% kosztów w porównaniu do urządzenia hydraulicznego. Dodatkowo, w pełni elektroniczna, bezstopniowa regulacja temperatury, w zakresie 20 – 60 st. C, z dokładnością do 0,5 st. C zapewnia dodatkowy komfort użytkowania. Warto także zwrócić uwagę, że jubileuszowy ogrzewacz DHE Edycja 25 został wyposażony w dwukolorowy wyświetlacz, który pokazuje parametry pracy: wartość przepływu, zużycie energii, zużycie wody oraz aktualny czas. Wyświetlacz świeci na zielono, gdy urządzenie DHE działa w obszarze efektywności energetycznej.


Ogrzewacz DHE Edycja 25 firmy Stiebel Eltron posiada funkcję wyboru jednego z 4 programów kąpielowych. Polegają one na automatycznej, cyklicznej zmianie temperatury wypływającej wody. Każdy użytkownik może skorzystać z programu uodparniającego na przeziębienie, programu zimowego – odświeżającego, programu letniego – odświeżającego, a także programu poprawiającego krążenie krwi. Możliwość regulacji tą funkcją pozwala odprężyć się pod prysznicem. Model DHE Edycja 25 dostarczany jest w komplecie z komfortowym, 4 – przyciskowym pilotem zdalnego sterowania, który ułatwia ustawienie urządzenia.
Urządzenie jest dostępne w wersji 18/21/24 KW, co oznacza możliwość wyboru mocy grzewczej w jednym urządzeniu.


Każdy klient, który kupi ogrzewacz z limitowanej edycji DHE Edycja 25 otrzyma atrakcyjny upominek w postaci multimedialnego tabletu z nawigacją GPS. Aby go otrzymać, wystarczy wysłać kopię faktury potwierdzającej zakup urządzenia na adres zamówienia@stiebel-eltron.pl i oczekiwać na przesyłkę z nagrodą od firmy Stiebel Eltron. Kampania trwa od maja do grudnia 2012.

Aktualne ceny katalogowe ogrzewaczy firmy Stiebel Eltron:
Przepływowy ogrzewacz wody DHE Edycja 25, cena katalogowa netto 2 210 złSTIEBEL ELTRON POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie to samodzielne przedstawicielstwo renomowanego koncernu produkującego nowoczesne urządzenia i systemy grzewcze. Wyjątkowo szeroka gama produktów pozwala na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji budowlanej w źródło ciepła idealnie dopasowane do oczekiwań i możliwości Inwestora. Asortyment oferowanych marek: STIEBEL ELTRON, AEG oraz OERTLI składa się na najszerszą na polskim rynku ofertę ze strony jednego producenta, opartą na jednolitych warunkach handlowych, gwarancyjnych oraz serwisowych.