Sharp jako pierwszy producent na świecie postanowił zadbać o kierowców i ich pasażerów. Od lutego 2011 oferuje generatory jonów Plasmacluster - IG-BC2J-B. Goodbye dyndająca choinko!

Jonizator powietrza Sharp do samochodów
Na rynku dostępne są od dawna przeróżne oczyszczacze, nawilżacze i jonizatory powietrza. Nikt jednak dotąd nie wyprodukował urządzeń dedykowanych do użytku w samochodach. A przecież właśnie w autach spędzamy dużą część naszego życia. Sharp jako pierwszy producent na świecie postanowił zadbać także o kierowców i ich pasażerów i już od lutego wprowadza do sprzedaży swoje najnowsze generatory jonów Plasmacluster - IG-BC2J-B.


Nowe podręczne jonizatory Sharp oczyszczą powietrze we wnętrzu samochodu, zapewniając komfortowe warunki podróży. Są niezastąpione w samochodach osób palących - oczyszczając samochód z nieprzyjemnego zapachu nikotyny, znakomicie regulują poziom wilgotności, eliminując niekorzystne działanie klimatyzacji. Jonizatory Sharp IG-BC2J-B to także alternatywa dla nietrwałych bądź zbyt intensywnych zapachów samochodowych.
Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym Sharp oferuje te urządzenia.
Źródło: Sharp Electronics (Europe) GMBH Spółka z o. o., Oddział w Polsce