Przedstawiamy ofertę firmy Johnson Controls dla chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji.

Firma Johnson Controls zaspokaja wszelkie potrzeby właściciela budynku czy procesu, oferując projekt, urządzenia, usługi i wsparcie.

Johnson Controls dla chłodnictwa
Bez względu na to czy urządzenia chłodnicze mają być stosowane w przemyśle spożywczym, produkcji napojów czy leków, przechowalnictwie, czy też w przemyśle wydobywczym gazu ziemnego i ropy naftowej, firma Johnson Controls oferuje produkty, pakiety, usługi i wsparcie techniczne gwarantujące bezproblemową produkcję.
Johnson Controls jest światowym liderem w zastosowaniu naturalnych czynników chłodniczych, takich jak amoniak, CO2, węglowodory i woda. Jest dostawcę przemysłowych instalacji chłodzących, mrożących i instalacji obróbki powietrza dla szerokiej gamy branż i procesów produkcyjnych.

Johnson Controls dla wentylacji i klimatyzacji
W wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest zintegrowana oferta Johnson Controls/York. Produkty i usługi tych marek można w łatwy sposób połączyć w proste rozwiązania zaspokajające potrzeby klienta. Johnson Controls/York oferuje sprzęt i konkretne metody sterowania umożliwiające uzyskanie wymaganego poziomu wentylacji przy minimalizacji zużycia energii w budynku przy różnorakich wymaganiach, poczynając od dostarczenia ochłodzonego lub ogrzanego, dokładnie oczyszczonego powietrza w budynku biurowym czy innym obiekcie, po wytworzenie wody lodowej do systemu klimatyzacyjnego wielkiego terminala lotniczego.

Johnson Controls HVAC


Źródło: Johnson Controls