Jesień to pora, kiedy zaczynamy dostrzegać odchodzące na dobre lato – dni stają się krótsze i chłodniejsze, drzewa pokrywają się kolorowymi liśćmi a deszczowa pogoda sprzyja temu, by wieczory spędzać w domowym zaciszu. Aby ten jesienny czas upłynął pod znakiem ciepła oraz przytulności, warto zaopatrzyć się w elegancki, ekologiczny kominek Chantico Fire.

Jesienne grzanie od Chantico Fire - Promocja!
W blasku żywego ognia

Mobilne kominki Chantico Fire są rozwiązaniem jedynym w swoim rodzaju – to urządzenia bezdymne, bezwonne i niewymagające instalacji kominkowej. Dzięki nim można cieszyć się prawdziwym ogniem w domu bez niedogodności tradycyjnego kominka, który dymi, jest na stałe zamontowany w jednym miejscu oraz potrzebuje dużych ilości opału. Nowoczesne ekokominki Chantico Fire zapewniają przyjemne ciepło uwalniane w procesie spalania ekologicznego płynnego paliwa Fanola. Aby jesienne wieczory spędzać w blasku ognia nie potrzeba już zapasu drewna ani podpałki, nie musisz zabiegać o to, by posiadać przewód kominowy czy wiele akcesoriów potrzebnych do rozpalenia płomieni. Kominki Chantico Fire są nieduże i mobilne, możesz je przenosić z miejsca na miejsce bez obaw o uszkodzenie czy wylanie paliwa. To produkty posiadające uznawane na całym świecie certyfikaty jakości, potwierdzające ich trwałość, ekologiczność i bezpieczeństwo użytkowania (EcoLogo, LGA, SITAC, OMNI).


Zalety

Kominki Chantico Fire są nie tylko przyjazne środowisku ale i ekonomiczne w użytkowaniu. Paliwo, którym zasila się kominki, pochodzi z odnawialnych źródeł produktów rolniczych, jest dostępne, atrakcyjne cenowo oraz wydajne. Podczas spalania nie wydziela się dym ani żaden zapach, dzięki czemu z kominka mogą cieszyć się osoby wrażliwe na doznania węchowe, kobiety w ciąży, seniorzy i alergicy. Dużym atutem kominków Chantico Fire są ich zalety grzewcze – stanowią idealne źródło ciepła jesienią oraz uzupełnienie ogrzewania w miesiącach zimowych. Ciepło uwalniane przez kominki jest przyjemne i sprawia, że nawet deszczowe wieczory zamieniają się w przytulny, domowy czas spędzony we wspaniałej atmosferze.

Kominki są dostępne w sprzedaży internetowej, ich montaż i użytkowanie nie stanowią żadnego problemu. Producent dołożył starań, aby każdy zainteresowany mógł we własnym domu lub mieszkaniu cieszyć się pięknem oraz ciepłem żywego ognia, który ogrzewa, wnosi niepowtarzalny nastrój i zdobi wnętrze w wyjątkowy sposób.

Dodatki

Kominki Chantico Fire wyposażone są w szereg dodatkowych akcesoriów, które sprawiają, że zwiększa się zakres ich wykorzystania oraz przyjemność obsługi. Dekoracji kominków służą m.in.: ozdobne ruszty, szklane panele ochronne, zestawy do aromaterapii i wiele innych produktów dostępnych w ofercie. Kominki sprzedawane są w szerokiej gamie kształtów i kolorów, niektóre modele idealnie nadają się do powieszenia na ścianie lub użytkowania na tarasie czy balkonie. Produkty dostępne są w różnych cenach, aby każdy mógł cieszyć się ich zaletami – koszt kominka Chantico Fire zaczyna się już od granicy około 600 zł.

Pełna gama kominków oraz akcesoriów dodatkowych dostępna jest na stronie www.chanticofire.pl

Promocja z MARKETEO!
Klienci Marketeo.com, którzy zakupią kominek w sklepie chanticofire.pl otrzymają prezent w postaci 12 litrów Fanoli (o wartości 149 zł)

Wystarczy po złożeniu zamówienia wysłać maila z hasłem MARKETEO na adres: kominki@chanticofire.pl.


Komentarze

  • Biokominki

    Uwielbiam ten model biokominka, co o nim myślicie ?

    [url=http://biokominek.org/][img=kominki nowoczesne]http://biokominek.org/wp-content/uploads/2012/05/biofireplace-biokominek-artepuro-takibi_weiss_01.jpg[/img][/url]