Testo 435 - wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe.
Testo 435 to wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe, oferowane w 4 wersjach:
testo 435-1
wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy do klimatyzacji, wentylacji i oceny jakości powietrza w pomieszczeniach, dostarczany z baterią i protokołem kalibracyjnym
testo 435-2
wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy do klimatyzacji, wentylacji i oceny jakości powietrza w pomieszczeniach, dostarczany z baterią i protokołem kalibracyjnym. Pamięć wewnętrzna, program PC i kabel USB do transmisji danych.
testo 435-3
wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy do klimatyzacji, wentylacji i oceny jakości powietrza w pomieszczeniach, dostarczany z baterią i protokołem kalibracyjnym Wbudowany czujnik różnicy ciśnień (± 25hPa).
testo 435-4
wielofunkcyjny przyrząd pomiarowy do klimatyzacji, wentylacji i oceny jakości powietrza w pomieszczeniach, dostarczany z baterią i protokołem kalibracyjnym Wbudowany czujnik różnicy ciśnień (± 25hPa), pamięć wewnętrzna, program PC i kabel USB do transmisji danych.


Szeroki wybór sond pomiarowych
• sonda IAQ do oceny jakości powietrza wewnętrznego - pomiar CO2, temperatury powietrza, wilgotności wzg. w pomieszczeniu i ciśnienia absolutnego
• sonda termiczna ze zintegrowanym pomiarem temperatury i wilgotności powietrza
• sondy wiatraczkowe i termiczne
• radiowe sondy temperatury i wilgotności
• sonda natężenia światła i poziomu turbulencji
Dokumentacja i archiwizacja danych pomiarowych
Miernik testo 435 dokumentuje wyniki pomiarów w PC przy użyciu wygodnego oprogramowania lub w miejscu pomiaru, za pomocą drukarki bezprzewodowej Testo.
Protokoły pomiarowe z PC przedstawiają użytkownikowi dane z przewodu wentylacyjnego, wyniki rejestracji, a także stopień pomiaru turbulencji. Istnieje możliwość zamieszczenia logo wykonawcy pomiarów na formularzu pomiarowym. Testo 435-2/-4 wyposażone jest w pamięć wewnętrzną (10.000 rekordów pomiarowych), co umożliwia przechowywanie danych z pomiarów w przyrządzie, a następnie ich transfer do komputera i późniejszą analizę i obróbkę.