Zapraszamy na odnowioną stronę www.tomicad.pl z najnowszą wersją WENTYLi 3.5.


Zapraszamy na odnowioną stronę www.tomicad.pl, na której twórca programu zamieścił skondensowany opis-instrukcję programu WENTYLE, wzbogaconą nowymi flashowymi filmikami wyjaśniającymi działanie programu.
Ze stron można też pobrać najnowszą wersję 3.5 bezpłatnego programu WENTYLE wspomagajacego tworzenie instalacji wentylacyjnych w AutoCADzie, BricsCADzie lub IntelliCADzie.
W programie oprócz nowej biblioteki produktów SMAY, także nowe funkcje m.in. kontrola poprawności przekrojów na styku elementów >> zobacz co nowego w wersji 3.5


Pytanie do Użytkowników programu:


Jakie biblioteki powinny zawierać WENTYLE?

Informację w postaci: PRODUCENT i WYBRANY ASORTYMENT
("wybrany" - czyli najpotrzebniejsze typoszeregi)
prosimy przesyłać na adres e-mail: tomicad@tomicad.pl


WENTYLE to aplikacja pracująca w środowisku AutoCAD i IntelliCAD wspomagająca rysowanie i obliczenia instalacji wentylacyjnych. Program jest bezpłatny. WENTYLe zwiera bazy producenckie firm Alnor (kanały wentylacyjne), BH-Res (kanały went. z płyt Climaver), Dospel (wentylatory, kratki, kanały plastikowe), Flakt Woods (nawiewniki, klapy p.poż) i Smay (przepustnice, nawiewniki, kratki i inne), które stanowią bogatą ofertę elementów do budowy instalacji. Najnowsze wersje programu WENTYLE są udostępniane na stronie www.tomicad.pl wraz z krótkimi filmami o działaniu programu, instrukcjami i innymi niezbędnymi informacjami.