Światło wpływa i zarazem buduje nastrój całego mieszkania. Nie tylko to naturalne, które wpada przez okna. Znaczenie ma także światło sztuczne, które jest używane przez nas zimą znacznie częściej. Pamiętać należy także, że duża część naszego samopoczucia, nastroju zależy od oświetlenia. Dlatego warto przyjrzeć się temu, zwłaszcza teraz kiedy na dworze tak szybko się ściemnia, a wówczas my zapalamy światło.

Jak nastroić się na zimę? Może światłem...
Zima to okres w roku, kiedy bardzo wcześnie zapada zmrok. To równocześnie wpływa na spadek naszego dobrego samopoczucia - częściej pojawia się u nas depresja zimowa, zły humor. Przyczyną takich odczuć jest właśnie brak światła. Stąd też duża popularność solarium zwłaszcza zimą.


Warto też tak dobrać domowe oświetlenie, żeby wieczory cieszyły oko, zamiast pogłębiać tęsknotę za latem. Warto też pamiętać, że dobrze dobrane oświetlenie może stać się ozdobą każdego wnętrza i jego wyjątkowym elementem wystroju. Niejednokrotnie jedna lampa potrafi zadecydować o charakterze danego miejsca
i przestrzeni.


Nasze zimowe wieczory z pewnością rozświetlą, przenosząc nas do baśniowego królestwa światła, lampy z najnowszej kolekcji Max Light. Większość nowych propozycji utrzymana jest w śnieżnej kolorystyce, co przywodzi na myśl magię i niezwykłość okresu świąteczno-zimowego, ciepło i przytulność domowego ogniska, oraz budzi skojarzenia z niewinnością i perfekcją.


Śnieżna biel i aluminium współgrają ze sobą perfekcyjnie. Duet zimowych barw i połyskliwego metalu lampy Istria, Terra Small czy Space jest wytworny, pełen przepychu, ale jednocześnie niezwykle subtelny. Nowe propozycje Max Light są nie tylko efektowne w warstwie designu, ale przede wszystkim efektywnie oświetlają pomieszczenia dyskretnym, miękkim światłem. Dzięki temu nasze oczy nie męczą się, a pomieszczenia wydają się większe i bardziej przytulne. LEDowa, nowoczesna Atlantis nie tylko nada wnętrzu klasy, ale także pomoże chronić środowisko. Podobnie jak Braga, idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Każdemu pomieszczeniu doda uroku i magii.


Piękne i niepowtarzalne kształty kloszy, ekskluzywny design, misternie dopracowane szczegóły i wykończenia, najlepszej jakości materiały powodują, że obok nowych lamp Max Light nie da się przejść obojętnie. Nowa kolekcja to szeroki wybór, od propozycji klasycznych lamp, aż po ekstrawaganckie. Dlatego też w nowej kolekcji każdy, nawet najbardziej wybredny klient, znajdzie coś dla siebie.


Człowiek w przestrzeni pustej i chłodnej czuje się zagubiony, zwłaszcza kiedy za oknem zimno i szaro. Aby poczuć się w niej dobrze musi ją oswoić. Ważnym elementem tego procesu jest wprowadzenie do niej światła. Wybór nowych propozycji Max Light może nie tylko poprawić design naszego mieszkania, ale także nasze samopoczucie.