24 stycznia, w Poznaniu podczas, ogólnopolskich targów budowlanych BUDMA odbyła się uroczystość przyznania tytułów Budowlana Marka Roku 2007. Marka ISOVER otrzymała wyróżnienie w kategorii Wełna Mineralna i Skalna. Jest to drugie już wyróżnienie marki ISOVER w tym rankingu. W roku ubiegłym ISOVER otrzymał tytuł marki roku w kategorii Materiały Izolacyjne.

Organizatorem rankingu jest ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Na potrzeby tegorocznej edycji Rankingu Marek Budowlanych przeprowadzono ogólnopolskie badania grupy ponad 2000 wykonawców, którzy wskazywali między innymi marki najlepiej im znane, najczęściej stosowane oraz charakteryzujące się najlepszą jakością w relacji do ceny. Analiza wyników badania pozwoliła wyłonić Budowlaną Markę Roku 2007 - ogólnie dla całej branży budowlanej oraz Budowlaną Markę Roku 2007 w 19 kategoriach asortymentowych.

Badanie przeprowadzone przez ASM jest istotne dla producentów branży budowlanej ponieważ pokazuje w jaki sposób marka i produkty są odbierane przez wykonawców. Dla ISOVERA wyróżnienie w rankingu jest potwierdzeniem wysokiej oceny oferowanych produktów. Stanowi także motywację do dalszych działań wzmacniających zaufanie do marki.