Za dwa tygodnie Łódź stanie się największym w Polsce centrum budownictwa. Wszystko za sprawą siedemnastej edycji Targów Interbud. Przez cztery dni, między 11 a 14 lutego swoją ofertę zaprezentuje blisko 400 wystawców.

INTERBUD – budowlane centrum Polski
InterbudOprócz polskich firm, będzie można spotkać przedsiębiorców z różnych państw, a najciekawszą ekspozycję przygotowali między innymi wystawcy z Austrii, Egiptu i Niemiec. Na Targach Interbud obecni będą producenci materiałów budowlanych, wyposażania wnętrz, okien i drzwi, wykonawcy i firmy usługowe.

Wiadomo już, że impreza będzie największym w Polsce spotkaniem inwestorów indywidualnych i jednym z dwóch najważniejszych wydarzeń w roku dla całej branży. Pracownicy firmy Interservis, którzy organizują Interbud spodziewają się, że jak co roku łódzkie tereny targowe odwiedzi nawet 30 tysięcy osób.

Dla budujących i remontujących
Ci, którzy zamierzają wybudować dom, albo dopiero rozpocząć inwestycję - na targach Interbud - będą mogli poznać ofertę wykonawców, a później z łatwością porównać ceny producentów wszystkich potrzebnych materiałów i urządzeń. Pomogą w tym na pewno firmy doradcze, które także będą obecne na targach. Dodatkowo przedstawiciele instytucji finansowych opowiedzą o najnowszych zmianach w polityce kredytowej, pomogą w uzyskaniu zabezpieczenia na planowaną inwestycję.

Dla poszukujących
Jednym z ważniejszych elementów targowej ekspozycji będzie oferta domów i mieszkań, podczas której pokazane zostaną nowe inwestycję polskich deweloperów i projekty realizowane na lokalnym rynku. Obecni będą przedstawiciele prawie wszystkich polskich Towarzystw Budownictwa Społecznego, a każdy zwiedzający będzie miał szansę porozmawiać z architektami oraz zdobyć budowlane poradniki i wydawnictwa.

Dla specjalistów
Przez cztery targowe dni odbędzie się kilkadziesiąt konferencji, seminariów i branżowych spotkań. Wśród nich nowością będą warsztaty poświęcone technikom public relations w budownictwie oraz szkolenie z pozyskiwania unijnych dotacji. Organizatorzy targów przygotowują również Forum Budownictwa Wiejskiego i ogólnopolską konferencję nadzoru budowlanego.

Dla wszystkich zwiedzających
Szczegóły dotyczące targów można odnaleźć na stronie internetowej www.interservis.pl, gdzie organizatorzy na bieżąco informują o kolejnych wydarzeniach towarzyszących i zapowiadają budowlane premiery.

Do zobaczenia na targach.

Źródło: Times Square Public Relations