Nowy dotykowy termostat DEVIreg™ Touch to dobra wiadomość dla właścicieli domów posiadających lub planujących elektryczne ogrzewanie podłogowe. Wygląda świetnie, jest bardzo dyskretny, gdy jest zainstalowany, a przy tym jest to najbardziej intuicyjny w obsłudze wśród dostępnych na rynku termostatów. Posiada duży ekran dotykowym, dzięki któremu oferuje użytkownikom wysoką użyteczność i dokładną regulację temperatury dla uzyskania komfortu. Ponadto, nowy dotykowy DEVIregTM Touch zapewnia redukcję zużycia energii dzięki funkcjom oszczędzającym energię.

Inteligentny. Intuicyjny. Niezawodny.  Nowy dotykowy termostat DEVIreg™ Touch
Ogrzewanie elektryczne na wielu rynkach europejskich jest stosowane jest jako jedyne źródło ogrzewania oparte na zasilaniu energią elektryczną uzyskaną z energii słonecznej lub wiatrowej. Teraz Devi wprowadza nowy termostat DEVIreg™ Touch, który jest zaprojektowany i opracowany w celu zaspokojenia potrzeb współczesnego konsumenta.

Nowy termostat jest bardzo dobrze zaprojektowany i powinien spełnić potrzeby użytkowników. Szczególnie ważna dla klientów jest możliwość dopasowania do ramek różnych producentów osprzętu elektrycznego. Duży ekran dotykowy pozwala również w łatwy sposób szybko ustawić termostat. Bardzo wyraźne ikony i teksty sprawiają, że bardzo intuicyjne ustawiamy elektryczny system ogrzewania. Spersonalizowany program czasowy jest ustawiany w sekundach, powodując wysoce zoptymalizowany komfort dostosowany do stylu naszego życia.

Ponadto, DEVIreg™ Touch oferuje kilka inteligentnych funkcji oszczędzania energii, takie jak „funkcja otwartego okna”, która sprawia, że termostat jest w stanie zarejestrować i odpowiednio zareagować na szybki spadek temperatury. DEVIreg™ Touch wyłącza ogrzewanie, powodując uniknięcie niepotrzebnych strat energii. Silną cechą jest łatwy dostęp za pomocą przycisku QUICK z boku termostatu do takich funkcji jak załącz/wyłącz lub podtrzymywania niewielkiej temperatury w pomieszczeniu w okresie np.: wyjazdu domowników – funkcja przeciw zamarzaniowa.

Nowy DEVIreg™ Touch to produkt, który został stworzony na podstawie życzeń i uwag konsumentów Testowaliśmy ten produkt u wielu klientów, którzy udzielali nam informacji zwrotnej - i dostosowywaliśmy nasz projekt i użyteczność wiele, wiele razy. Teraz mamy pewność, że spełnia wymagania nowoczesnego klienta. Wygląda świetnie, jest bardzo łatwy w obsłudze za pomocą ekranu dotykowego, jest łatwy do utrzymania w czystości i posiada wspaniałe funkcje, które sprawiają, że użytkowanie termostatu jest jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe. A na dodatek, posiada 5-letnią gwarancję ", mówi Dorota Jezierska, Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

Użyteczność termostatu można przetestować za pomocą wirtualnej wersji DEVIreg™ Touch - kopia 1:1 rzeczywistego termostatu, którą można znaleźć na stronie www.touch.devi.pl, za pośrednictwem kodu QR lub pobrać jako aplikację z rynku AppStore lub Android.

DEVIreg™ Touch jest dostępny. Sugerowana cena detaliczna bez instalacji to 452,50 zł netto, 557,00 zł brutto. Zapytaj swojego elektryka o cenę instalacji.

Więcej informacji:
Natalia Długosz
natalia_dlugosz@danfoss.com
603 888 583Strona www:
www.touch.devi.pl

Fakty nt. DEVIreg Touch:

1. Zapewnia doskonały komfort dokładnie wtedy, kiedy jest wymagany – możliwość zaprogramowania.

2. Stanowi uzupełnienie wnętrz nawet o najbardziej eleganckim wystroju, dzięki systemowi ramek, które można dopasować.

3. Oszczędza energię i zmniejsza koszty ogrzewania, np. dzięki funkcji otwartego okna.

4. Posiada 5-letnią gwarancję.

5. Dotykowy, intuicyjny, najlepiej wyglądający termostat na rynku i niezwykle łatwy w obsłudze.
Fakty nt. elektrycznego ogrzewania podłogowego:

1. Łatwy i szybki montaż.

2. Niskie koszty instalacji i użytkowania. Wodny system ogrzewania podłogowego jest o 52% droższy od elektrycznego systemu grzewczego, natomiast tradycyjny system grzejnikowy o 34% droższy od elektrycznego systemu grzewczego. Średnią temperaturę w pokoju można obniżyć precyzyjnie, nawet o 1-2°C. Oznacza to, że straty energii można zmniejszyć o 10-20%, co jest korzystne nie tylko ze względu na koszty, ale również na ekologię. Koszty zakupu systemów są najniższe spośród wszystkich systemów. Koszty zakupu systemów i ich eksploatacji wyrównują się po 10 latach.

3. Może być stosowane w każdym pomieszczeniu.

4. Może być stosowane pod każdym rodzajem podłogi, jak parkiet, podłoga z płytek ceramicznych, pokryta
kamieniem naturalnym, podłoga z lastryka, podłoga z klepki, wyłożona laminatem, pokryta linoleum, wyłożona wykładziną dywanową, terakota.

5. Najwyższy komfort cieplny, ponieważ błyskawicznie osiągasz żądaną temperaturę w pomieszczeniu, ponadto rozkład temperatury w całym pomieszczeniu jest zbliżony do idealnego.

6. Swoboda aranżacji pomieszczenia, również dzięki możliwości umieszczenia DEVIreg™Touch w pasującej do wnętrza ramce naściennej.

7. Ogrzewanie podłogowe może być stosowane o każdej porze roku, co jest szczególnie istotne podczas chłodniejszych dni nawet latem.

Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.