Data rozpoczęcia
2007-11-12
Data zakończenia
2007-11-12

termin: 12.11.2007 miejsce: Warszawa12 listopada 2007 w Hotelu Novotel Airport w Warszawie odbędzie się konferencja "Integrated Building Systems GigaCon". Stanowi ona rozszerzenie tematyki oraz kontynuację poprzednich edycji poświęconych zintegrowanym systemom zarządzania budynkiem i należy do największych tego typu bezpłatnych konferencji w Polsce.
Wydarzenie poświęcone będzie najnowszym i najistotniejszym rozwiązaniom oraz technologiom stosowanym w projektowaniu, budowie i eksploatacji systemów w tzw. inteligentnych budynkach.
Zakres tematyczny konferencji obejmuje:
- Okablowanie strukturalne
- Systemy telekomunikacyjne
- Systemy kontroli dostępu i dozoru, monitoring
- HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja)
- Zasilanie awaryjne, ochrona przepięciowa i odgromowa
- Zarządzanie inteligentnym budynkiem.
Zaproszenie do uczestnictwa w konferencji kierujemy do przedstawicieli branży budowlanej, architektonicznej, nieruchomości, informatycznej, telekomunikacyjnej i przemysłowej. Planujemy zgromadzić ok. 200 słuchaczy, wśród których znajdą się min. inżynierowie, informatycy, architekci, a także osoby odpowiedzialne za zarządzanie budynkami oraz infrastrukturę teleinformatyczną w przedsiębiorstwach.
Konferencji towarzyszyć będzie wystawa rozwiązań i produktów IT oraz konkurs "Złoty BIT", którego celem będzie wybór głosami uczestników najlepszego produktu spośród prezentowanych na konferencji.
Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, jednakże warunkiem uczestnictwa jest dokonanie uprzedniej rejestracji.

Każdy uczestnik konferencji Integrated Building Systems ma szansę wygrać cenne nagrody.
Dla pierwszych 150 osób w prezencie rocznik "Inwestycje Budowlane - Murator 2007" - pierwszy i jak dotąd jedyny dwujęzyczny (informacje w języku polskim i angielskim) katalog przeznaczony dla polskich i zagranicznych inwestorów.
Na koniec konferencji odbędzie się losowanie nagród wśród wszystkich przybyłych na konferencję uczestników.

Główną nagrodą będzie czytnik linii papilarnych TocaHome
Uczestnikom konferencji zapewnimy także komplet materiałów konferencyjnych, przerwy kawowe, możliwość uczestniczenia w wybranych sesjach wykładowych.
Data: 12 listopada 2007 r.
Miejsce: Warszawa, Hotel Novotel Airport, ul. 1. Sierpnia 1
Więcej: inbus.gigacon.org