InstalReporter to nowe bezpłatne czasopismo branżowe wydawane w wersji cyfrowej (plik pdf).

InstalReporter - nowe e-czasopismo branżowe
InstalReporterInstalReporter to nowe i zarazem pierwsze w branży instalacyjnej e-czasopismo, ukazujące się od poniedziałku 27 września 2010 r.
Magazyn ten powstał z myślą o wszystkich ceniących szybką, rzetelną i praktyczną wiedzę techniczną i informację rynkową.
InstalReporter ukazywać się będzie tylko w postaci elektronicznej (plik PDF) i w ten sposób nowy numer co dwa tygodnie będzie rozsyłany do prenumeratorów za pomocą poczty elektronicznej.
Pismo skierowane jest do specjalistów: projektantów, instalatorów, pracowników pionów technicznych, handlowców, producentów, pracowników uczelni wyższych, instytucji i stowarzyszeń branżowych i studentów, którzy korzystają z codziennie z internetu, szczególnie w pracy.
Bezpłatną prenumeratę można zamówić na stronie www.instalreporter.pl wypełniając formularz.
InstalReporter to aktualnie dwutygodnik, ale redakcja zapowiada zwiększenie częstotliwości wydawania e-pisma już w przyszłym roku.
Inicjatorem i twórca e-czasopisma InstalReporter jest pani Małgorzata Tomasik, pełniąca przez ostatnie 9 lat funkcję redaktora naczelnego "Polskiego Instalatora", a wcześniej kierownika działu Instalacje w miesięczniku "Murator".
InstalReporter nr 1

Źródło: Redakcja