dwutygodnik

InstalReporter
InstalReporter
e-czasopismo branży instalacyjnej

InstalReporter to e-czasopismo branżowe uwzględniające w pełni potrzeby społeczeństwa informacyjnego, korzystającego z internetowego przekazu wiedzy. Opracowywane jest w wersji cyfrowej (plik PDF) i bezpłatnie wysyłane e-mailem do prenumeratorów.

Częstotliwość wydawania: dwutygodnik.

Makietę czasopisma dostosowano do czytania artykułów na ekranie komputera: układ poziomy, czcionka odpowiedniej wielkości, płynne przejście ze strony na stronę.

Aktywne linki w e-czasopiśmie, umożliwiają uzyskanie szerszej informacji ze strony internetowej InstalReportera, jak również ze źródła danej informacji np. strony producenta.

Forma cyfrowa czasopisma ułatwia archiwizację numerów lub pobranych z portalu InstalReportera artykułów na konkretny temat, pozostający w sferze zainteresowań danego czytelnika.

InstalReporter dedykowany jest specjalistom branży instalacyjnej: projektantom, wykonawcom/instalatorom, producentom, handlowcom, pracownikom działów technicznych.

Tematyka e-czasopisma: ogrzewanie, instalacje sanitarne, wentylacja, klimatyzacja, OZE, instalacje zewnętrzne, wspomaganie komputerowe, prawo.

Charakter publikacji: artykuły techniczne, prezentacje firmowe, praktyczne porady rynkowe, wywiady i sylwetki osób na stanowiskach kierowniczych, raporty i aktualności rynkowe, informacje o targach, konferencjach, szkoleniach…

Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty. Formularz na: http://instalreporter.pl/prenumerata/#formularz


Źródło: ''