W najnowszym magazynie Dospel "Install it" m.in. o nowościach i promocjach w ofercie Dospel i Berlüf oraz dodatek specjalny - płyta CD "Powietrze" z muzyką reggae.

Install it - najnowsze wydanie
Na 32 stronach zimowego wydania kwartalnika "Install it" znaleźć można opisy nowości rynkowych, kampanie promocyjne Dospel i jego niemieckiego partnera - firmy Berluf, a także nowinki z życia firm.


Agregaty prądotwórcze w formie gadżetu, pakiety Luna w niewiarygodnych cenach, czy promocyjne warunki zakupu Diablo i EB. To tylko wybrane niespodzianki, o jakich piszemy w najnowszym wydaniu "Install it" - mówi Roman Jeziorski, Redaktor Naczelny.

Do magazynu dołączono także płytę CD z muzyką reagge zatytułowaną "POWIETRZE". Dospel wraz z Piotrkiem "Dzikerem" Chrząstkiem, wokalistą zespołu NEFRE nagrał płytę o firmie, jej produktach, o pracy w niej i zawodach Dospel Rally extreme. Na płycie znalazły się także 3 utwory zespołu NEFRE wraz z hitem "Kto wie".Aktualny, trzeci numer pisma dołączono do wydania listopadowo-grudniowego "Fachowego Instalatora" nr 5/2009 - bezpłatnego, dwumiesięcznika dla fachowców.
Pierwsze wydanie "Install it" ukazało się we wrześniu 2009 roku w nakładzie 8 tys. egz., z czego 5 tys. egz. trafiło jako insert do magazynu branżowego "Polski instalator". >>więcej

Źródło: Dospel