Centrum Klima zostało oficjalnym dystrybutorem klimatyzatorów marki Samsung, w związku z tym postanowiło zapoznać współpracujących z firmą instalatorów z nową ofertą. Szkolenie z montażu i serwisu urządzeń Samsung odbyło się 25 maja 2011 r. na warszawskim Służewcu, w siedzibie firmy Samsung. Wzięło w nim udział ponad 30 osób.

Instalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie Samsung
Szkolenie obejmowało montaż oraz najczęstsze problemy dotyczące serwisu urządzeń typu RAC, CAC, FJM. Instalatorzy poznali m.in. najczęstsze kody błędów, dowiedzieli się kiedy uzupełnić czynnik chłodniczy, jak podłączyć przewody komunikacyjne i zasilające, jak rozwiązać problemy ze sterownikiem.

Na koniec uczestnicy dostali do rozwiązywania test sprawdzający zdobytą wiedzę. Wszyscy zdali i otrzymali certyfikaty firm Centrum Klima i Samsung. Gratulujemy!

Instalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie SamsungInstalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie SamsungInstalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie SamsungInstalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie Samsung

Centrum Klima (www.centrumklima.pl) jest wiodącym w Polsce oraz liczącym się w Europie producentem i dystrybutorem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma działa na rynku od 1995 roku. Centrum Klima od maja 2008 roku jest spółką publiczną. Jest to pierwsza firma z branży wentylacyjnej notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz jeden z nielicznych przedstawicieli tego segmentu posiadający status spółki publicznej na rynkach europejskich.
Źródło: Centrum Klima S.A.