kwartalnik

INSTALACJE
InstalacjeKwartalnik "INSTALACJE" - to fachowe pismo poświęcone zagadnieniom szeroko pojętych instalacji, ukazujące się od stycznia 1998 roku.
Każdy numer kwartalnika jest źródłem wiedzy i informacji oraz przeglądem nowości z rynku instalacji, znajdujących zastosowanie w budownictwie oraz będących elementami technicznego wyposażenia budynków.
Publikacje zamieszczane na łamach periodyku - artykuły problemowe i techniczne, omówienia, analizy, zestawienia i prezentacje - to przegląd nowych technik, technologii, tendencji i materiałów, znajdujących zastosowanie w branży instalacyjnej. Poruszane przez autorów artykułów zagadnienia dotyczą instalacji i urządzeń grzewczych, instalacji elektrycznych i energetycznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji, oczyszczania ścieków i ochrony powietrza, alternatywnych źródeł energii.
Autorami publikacji są w większości pracownicy naukowi z wyższych uczelni, instytutów, a także praktycy z renomowanych firm polskich i zagranicznych. Gwarantuje to wysoki poziom merytoryczny pisma.

Grupą docelową pisma są:
- ARCHITEKCI
- WYKONAWCY
- FIRMY USŁUGOWE I HURTOWNIE MATERIAŁÓW INSTALACYJNYCH
- INDYWIDUALNI I INSTYTUCJONALNI INWESTORZY
- ŚRODOWISKA NAUKOWE ZWIĄZANE Z BRANŻĄ.


Komentarze

  • wentylatory

    Fachowość waszego pisma można poddać dyskusji wg mnie to amatorszczyzna cechuje ją brak fachowej wiedzy z zakresu nowoczesnej wentylacji