Instalacja VLT® OneGearDrives ® do obsługi przenośników na linii napełniania wody mineralnej, Valser Mineralquellen zastąpiła blisko czterdzieści poprzednich kombinacji silników i przekładni na silnik o jednej wielkości i trzech przełożeniach przekładni.

Instalacja VLT® OneGearDrive® a dzięki niej zmniejszenie zużycia energii o 10%

"Wraz ze zmniejszeniem zapasów części zamiennych oraz dzięki łatwej instalacji, VLT OneGearDrive znacznie poprawiła proces napełniania w naszej linii. Jako część modernizacji, usprawniliśmy również funkcjonowanie i pracę naszego systemu przenośników. Obecnie pracują płynniej a pasy nie szarpią przy pracy na niskich obrotach ", mówi Roman Schmid, Valser Mineralquellen.

VLT® OneGearDrive®

OneGearDrives uproszcza operacje i praceMniejsza liczba wariantów doprowadziła również do mniejszych kosztów związanych z utrzymaniem. Motoreduktory OneGearDrive są łatwe w instalacji i zaczynają oszczędzać energię od razu. W tym samym czasie ogólna wydajność zakładu produkcyjnego co d sieci elektrycznej również znacznie się poprawiła."Jest wiele zalet nowego rozwiązanie. Jest mniej harmonicznych, zauważyliśmy lepsze zrównoważenie obciążenia faz , do tego jest mniej odchyleń poziomów napięcia i częstotliwości", kontynuuje Pan Smid.