Data rozpoczęcia
2011-09-20
Data zakończenia
2011-09-22
Miejsce
Sosnowiec

INFRA-Meeting
INFRA-Meeting - Targi Maszyn Budowlanych, Urządzeń i Technologii dla Infrastruktury

III Edycji Targów Maszyn Budowlanych, Urządzeń i Technologii dla Infrastruktury INFRA-Meeting odbędzie się w dniach 20-22 września 2011 roku, w Expo Silesia w Sosnowcu.

Śląsk to największa w Polsce aglomeracja, a co się z tym wiąże jest tutaj najbardziej rozwinięta infrastruktura wymagająca modernizacji i inwestycji. Milionowe nakłady na rozwój infrastruktury i obecność głównych inwestorów, to powód do tego, żeby zaprezentować ofertę firmy na Targach INFRA-Meeting.

Tematyka: Targi adresowane są do wszystkich instytucji, firm i osób związanych z rozwojem infrastruktury drogowej, kolejowej i lotniczej. Głównym adresatem Targów są podmioty inwestujące w infrastrukturę. Celem targów jest stworzenie platformy do wymiany doświadczeń pomiędzy podmiotami działającymi w branży, jak i zaprezentowanie bogatej oferty firm, usług, technologii oraz najnowszych trendów.

Goście: Do udziału w targach zostaną zaproszeni: przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Generalni wykonawcy i podwykonawcy, firmy związane z branżą drogową oraz wszystkie osoby zainteresowane przyszłymi inwestycjami w infrastrukturę i bezpieczeństwem na drogach.

Więcej na www.exposilesia.pl

Źródło: ''