kwartalnik

INFORMATYKA W BUDOWNICTWIE
Informatyka w BudownictwieInformatyka w Budownictwie stanowi bardzo przydatne źródło informacji, nie tylko dla firm budowlanych, ale również dla biur kosztorysowych i architektonicznych oraz producentów.

Wydawnictwo jest swego rodzaju fachowym poradnikiem w zakresie wykorzystania technik informatycznych w przedsiębiorstwie. Artykuły w nim zawarte nie tylko przybliżają ofertę rynkową, ale pomagają w wyborze odpowiednich aplikacji. W kwartalniku opisywane są nowe programy przeznaczone do zarządzania, kosztorysowania i projektowania, a także aktualizacje istniejących produktów. Nie zapomniano również o programach specjalistycznych, opracowywanych dla konkretnej branży, np. rusztowaniowej. Publikowane są także artykuły i informacje o najnowszym sprzęcie komputerowym, który ma zastosowanie w ciężkich warunkach panujących na budowach.

W dziale „Aktualności” zbierane są informacje rynkowe pochodzące od producentów programów, organizacji i firm budowlanych, które takie oprogramowanie u siebie wdrażają. Nie brakuje także relacji z targów, konferencji i spotkań branżowych.

Strona internetowa IwB: www.informatykawbudownictwie.pl
Źródło: ''