Indoor Air 2002 - The 9th International Conference on Indoor Air Quality and Climate (9. Międzynarodowa Konferencja Jakości Powietrza Wewnętrznego i Klimatu) odbędzie się w Monterej, mieście położonym w centrum Kalifornii w USA.

Na całym świecie wzrasta znaczenie jakości klimatu i powietrza wewnętrznego, który ma niewątpliwy wpływ na zdrowie oraz samopoczucie ludzi. Wszakże pomiędzy sufiem podłogą a ścianami spędzamy większość naszego życia.
Pamiętajmy, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest bardziej narażone na kumulację zanieczyszczeń niż powietrze zewnętrzne. Faktem jest, iż w miarę wzrostu standardu naszego życia dynamicznie wzrasta problem zanieczyszczeń.
Już od 1978 roku co 3 lata jest organizowana seria konferencji Indoor Air, na której rozpatruje sie problemy oraz identyfikuje związki pomiędzy jakością powietrza i klimatu pomieszczeń a zdrowiem ludzi.
Konferencja to także miejsce spotkań oraz dyskusji branżowców, naukowców oraz miejsce poznannia nowych ludzi. Jej celem jest także podniesienie świadomości problemu jakości powietrza wewnętrznego oraz szerzenie wiedzy na ten temat.
Komitet Organizacyjny spodziewa się przybycia około 1500 uczestników.
Termin: 30.06.-05.07.2002 r.
Miejsce: Monterey, California
Więcej o konferencji: www.indoorair2002.org

Komentarze

  • dotyczy organizatorów

    Wysłałem referat na tą konferencję Organizatorów jednak nie interesował fakt że był to referat na bardzo wysokom poziomie naukowym tylko KASA I to bardzo duża jak na kieszeń Polaka Oczywiście nie opublikowano mojego artykułu