Data rozpoczęcia
2008-10-08
Data zakończenia
2008-10-10

08-10.10.2008 Stuttgard, Germany


IKK - International Trade Fair Refrigeration, Air Conditioning and Ventilation
IKK - Forum targowe dla międzynarodowego i niemieckiego rynku chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji


IKK 2008 NIE ODBĘDĄ SIĘ - szczegółowe informacje będą wkrótce dostępne na stronie internetowej targów
IKK, Międzynarodowe Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji i Wentylacji, nie odbędą się w Stuttgarcie w 2008 r. w wyniku przeprowadzonych dyskusji między VDKF (Niemiecki Związek Chłodnictwa i Klimatyzacji) i Messe Stuttgart. Więcej informacji wkrótce...
Strona IKK: www.ikk-tradefair.com
Po prawie 30 latach istnienia znika z kalendarza jedno z największych europejskich wydarzeń branży ACR - targi IKK. Międzynarodowe Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji, Wentylacji IKK organizowane były co roku, naprzemiennie w dwóch niemieckich miastach: w Norymberdze w latach parzystych i w Hanowerze w latach nieparzystych. W roku 2008 miały odbyć się w nowym miejscu w Stuttgardzie.
Oświadczenie na stronie internetowej organizatorów, mówi po prostu "IKK 2008 r. nie odbywają się - szczegółowe informacje będą wkrótce dostępne".
Wystawa, która miała odbyć się w dniach 8-10 października br., znalazła się w sytuacji konkurencji z silnym rywalem - targami Chillventa w Norymberdze, które zostały ustanowione przez wpływową grupę wystawców.
Do IKK 2008 zgłosiło się około 200 firm, głównie rynku niemieckiego i chińskiego.
Dla porównania, już w marcu 2008 Chillventa, z poważnym wsparciem ze strony większości najważniejszych producentów i dostawców, posiadała listę wystawców z 524 firmami...
Opracowanie: Redakcja