Terma Technologie jest partnerem i sponsorem nagród w III Mistrzostwach Polski Instalatorów, odbywających się podczas Targów INSTALACJE 2012.

III Mistrzostwa Polski Instalatorów: Nagrody od Terma Technologie
3 Mistrzostwa Polski InstalatorówJeśli jesteś instalatorem koniecznie weź udział jako uczestnik lub widz w Mistrzostwach Polski Instalatorów. Jest o co walczyć, bo pula nagród wynosi około 200 tysięcy złotych! Zwycięzca wyjedzie z targów nowiutkim Volskwagenem Caddy! Podsumowując: warto pojawić się w Poznaniu na 3 Mistrzostwach Instalatorów w dniach 23-26.04.2012 r.

Co będzie się działo w czasie tych mistrzostw?Zadanie konkursowe będzie polegało na montażu przygotowanej przez organizatorów instalacji. Zwycięzcą zostanie najszybszy instalator, który wykona poprawnie to zadanie.

Te, odbywające się co dwa lata zawody, przyciągają setki instalatorów z całej Polski. Magnesem jest nie tylko urok poznańskiego Starego Miasta i nowości na targach INSTALACJE, ale przede wszystkim chęć udowodnienia sobie i całej konkurencji, że jest się najlepszym instalatorem w Polsce.

Eliminacje odbywać się będą podczas każdego dnia trwania targów INSTALACJE (23-26.04.2012) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wielki finał wraz z galą wręczenia nagród zaplanowany jest na czwartek 26 kwietnia.

>>więcej

Źródło: Terma Technologie Sp. z o.o.