II Konkurs PROCAD "Dobry czas na tworzenie" już trwa! Przejrzyj swoje projekty, wybierz najbardziej atrakcyjne i zdobądź nagrodę! Pula nagród to blisko 30.000 zł.

II Konkurs PROCAD „Dobry czas na tworzenie”. 30.000 w puli nagród!
Wystarczy, że masz ciekawy projekt stworzony w dowolnym programie Autodesk (AutoCAD, Inventor, Revit, Civil, 3ds MAX i pokrewne), przygotujesz ilustracje, wypełnisz formularz i zgłosisz projekt w wybranej kategorii:

Budownictwo (architektura, konstrukcje, inż. lądowa itp.)
Mechanika (przemysł, wytwarzanie, prototypowanie itp.)
Media&Entartainment (wizualizacja, grafika 3D itp.)
PROCAD zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu dla projektantów na ciekawe i innowacyjne wykorzystanie systemów wspomagających projektowanie ze stajni Autodesk.

W zeszłorocznej edycji wzięło udział ponad 300 prac. Główną nagrodę 10.000 zł głosami internautów otrzymał Pan Kamil z Poznania. Na pytanie o nagrodę laureat odpowiada: „Pierwsze wrażenia po zakończonym głosowaniu to oczywiście wielka radość! Kilka dni później zacząłem planować na co przeznaczę pieniądze. Decyzja zapadła. Część pieniędzy wydam na aktualizację mojego MAX-a a reszta zasili tegoroczny budżet wakacyjny."

Tegoroczny regulamin przewiduje dwuetapowe rozstrzygnięcie konkursu, w którym zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają po 5.000 zł. W pierwszym etapie głosami internautów zostanie wytypowanych 21 najwyżej ocenionych prac, po czym jury wyłoni zwycięzców. Nagrodą gwarantowaną dla wszystkich projektantów, których prace przejdą pierwszy etap będzie karta programu lojalnościowego PROCENT z 1000 punktami gotowymi do wymiany na dowolnie wybrane nagrody.

Dodatkową nagrodę ufundowała firma HP. Specjalna komisja złożona z pracowników producenta wybierze najciekawszą pracę, którą nagrodzi ploterem wielkoformatowym.

Więcej o konkursie: www.procad.pl/konkurs

PROCAD SA
PROCAD to spółka zajmująca się wdrożeniami systemów CAD od 1988 roku, której główną misję stanowi dostarczanie projektantom i konstruktorom skutecznych narzędzi wspomagających projektowanie i wytwarzanie.
Dziś PROCAD to jedna z największych spółek informatycznych działających na polskim rynku systemów CAD. Od początku istnienia firma związana jest z potentatem wśród producentów systemów wspomagających projektowanie, firmą Autodesk.
W ciągu wieloletniej współpracy z Autodesk PROCAD otrzymywał wiele wyjątkowych statusów i wyróżnień, między innymi, już od roku 1995 miał tytuł Autodesk System Center. Ostatnio, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, PROCAD otrzymał tytuł Autodesk Gold Partner.
Największym, spektakularnym wyróżnieniem była przyznana na corocznej, ogólnoświatowej konferencji Autodesk w roku 2000 nagroda Autodesk Systems Center of the Year 1999/2000 (dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).
Ofertę PROCAD uzupełniają: sprzęt komputerowy, Centrum Szkoleniowe, serwis urządzeń drukujących (głównie ploterów wielkoformatowych), usługi Działu Wsparcia Technicznego, a także coraz mocniejsza oferta oprogramowania własnego autorstwa. W chwili obecnej w portfolio PROCAD znajduje się ponad 20 własnych aplikacji działających nie tylko jako nakładki lub biblioteki, ale także jako samodzielne programy.