Data rozpoczęcia
2008-09-16
Data zakończenia
2008-09-17

termin: 16-17.09.2008 miejsce: Warszawa


Trane, światowy lider w dostawie systemów i usług HVAC przedstawi najnowsze rozwiązania z zakresu klimatyzacji podczas konferencji Inteligentne Budynki, którą w dniach 16-17 września br. roku organizuje w warszawskim hotelu Polonia Palace grupa Informedia Polska.

II Konferencja Inteligentne Budynki
stanowić będzie wspaniałą okazję do wymiany poglądów i doświadczeń oraz do zdobycia najbardziej aktualnych informacji o rozwoju inteligentnych budynków w Polsce. Podczas konferencji poruszone zostaną zagadnienia, dotyczące aktualnych trendów, procesów inwestycyjnych, kosztów eksploatacyjnych budynków oraz korzyści, jakie niosą ze sobą wdrożenia najnowszych technologii.
Prelegenci zapoznają uczestników konferencji z przepisami, dotyczącymi aktualnych obowiązków właścicieli nieruchomości i bezpieczeństwa budynków. 1 stycznia 2009 wchodzą w życie nowe przepisy, dotyczące certyfikacji energetycznej budynków. Prelegenci przedstawią m.in. zagadnienia, dotyczące świadectw energetycznych oraz ich wpływu na wartość nieruchomości.

Najnowsze technologie stosowane przez Trane, stanowią idealne uzupełnienie dla inteligentnego budynku. Uczestnictwo w Konferencji, organizowanej przez Informedia stanowi dla nas okazję do zaprezentowania najnowszych trendów w dziedzinie HVAC z uwzględnieniem rozwijanej przez nas wizji obiektu energooszczędnego i przyjaznego środowisku naturalnemu
- mówi Paweł Markiton, Dyrektor Zarządzający Trane na Polskę, Białoruś, Ukrainę oraz Kraje Bałtyckie.
Podczas konferencji, przedstawiciele Trane przedstawią zagadnienia dotyczące komfortu budynku w dobie oszczędzania energii, automatyki Budynku w tworzeniu jego "inteligencji" oraz funkcji BMS-u w nowoczesnych instalacjach Inteligentnego Budynku.
Źródło: EAST SIDE Consulting GmbH