W kwietniu br. przedsiębiorstwo Iglotech zorganizowało spotkanie konferencyjne dla swoich 130 przedstawicieli w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris w Serocku.


W dniach 21-22.04 br. przedsiębiorstwo Iglotech zorganizowało spotkanie konferencyjne dla swoich klientów w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris w Serocku.
Zaproszonych zostało 130 przedstawicieli firm, z którymi Iglotech współpracuje.
Szkolenie odbyło się w dwóch częściach. W pierwszej części spotkania wystąpił Robert Wichrowski prezentując agregaty i zespoły REFCOLD oraz Tomasz Konarski przedstawiając sprężarki i agregaty ASPERA. Ta część szkolenia została zakończona prezentacją chłodnic LU-VE Diego Bof’a. Drugą część szkolenia rozpoczęło wystąpienie Arkadiusza Orackiego z firmy Danfoss. Następnie Paweł Jasiewicz przedstawił klimatyzatory Fuji Electric. Przedstawiciele firmy Mobius Daniele Francolini i Stefano Montanari omówili najnowszą ofertę z zakresu izolacji. Wystąpienie Stefano Gardenghi z firmy O.ERRE oraz Krzysztofa Szczygła, który omówił nowości w ofercie wentylacyjnej, zakończyło drugą część szkolenia.


Stefano Gardendhi - O.ERRE w swojej prezentacji przedstawił nowości z zakresu wentylacji O.ERRE


Arkadiusz Oracki - Danfoss
.


Chłodnice LU-VE w swojej prezentacji omówił Diego Bof


Firmę Refsystem przedstawił Robert Wichrowski
Spotkanie w Serocku było okazją do wyróżnienia najbardziej lojalnych i najlepszych klientów firmy Iglotech. Spośród zaproszonych firm aż pięć otrzymało cenne nagrody, które wręczyli prezesi firmy IGLOTECH Rafał Ostrowski i Leszek Bystrzycki oraz dyrektor pionu AIR Jarosław Józefowicz.


Wręczenie nagród dla najbardziej lojalnych klientów.
Nagrody wręczyli prezesi: Rafał Ostrowski, Leszek Bystrzycki
oraz Dyrektor piony AIR Jarosław Józefowicz.
Organizatorzy zadbali również o rozrywkę swoich gości. Wieczorem odbyła się impreza w stylu kowbojskim. Dzielnych kowbojów, nie znających strachu kowbojek, rodeo i dzikie tańce prowadził Krzysztof Skiba. Wieczór uświetnił dodatkowo występ grupy tanecznej DEKAMERON. Wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie do białego rana i na pewno długo i przyjemnie będą wspominać konferencję w Serocku…


Zabawę urozmaicały występy


zespołu DEKAMERON


Uczestnicy mieli okazję sprawdzić się jako królowie hazardu, zasiadając do ruletki, kości czy Black Jack'a prowadzonych przez panny z saloonu


Zabawa trwała do białego rana
.