W piątek 2 marca 2007 r. na Gali Pomorza, Warmii i Mazur oraz woj. kujawsko-pomorskiego w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku przy ulicy Korzennej odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów Solidna Firma 2006. Certyfikaty przyznano 17 firmom.
Firma Iglotech juz po raz drugi została nagrodzona przez kapitułę Programu Gospodarczo-Konsumenckiego, działającego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej oraz Marszałka Województwa Pomorskiego, certyfikatem Solidna Firma 2006. Kapituła uznała osiągnięcia firmy w szczególności na polu promowania zasad etyki, uczciwości i solidności w działalności gospodarczej, a także zaangażowania w promowanie rozwoju regionu pomorskiego.
To juz piąta edycja konkursu Solidna Firma. Weryfikacja w programie odbywa się w trzech etapach, w których przede wszystkim badana jest terminowość regulowania wszelkich zobowiązań, poszanowanie ekologii, praw konsumenta oraz produkty najwyższej jakości.
Iglotech

Komentarze

  • Nie rozśmieszajcie mnie

    Znam Iglotech - oddział w Katowicach, obsługa to nei porozumienie, do tego, sprzedali wykonawcy ktorego obsługiwałęm agregat o zbyt małej mocy niż deklarował, jak juz sie rozleciał bo nie wydalał to Iglotech stwierdził, ze nie wymieni ani nie naprawi tego bo: bo nie i koniec, bo spalił sie agregat ze względu na zbyt jego mała moc, ale to że taki wcisneli klientowi to juz ich nie obchodziło... PORAŻKA