29 czerwca na Zamku w Gniewie firma Iglotech odebrała nagrodę "Solidny Pracodawca 2006" w kategorii ogólnopolskiej za osiągnięcia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Plebiscyt jest organizowany rokrocznie przez Grupę Media Partner. W ubiegłym roku Iglotech otrzymał tytuł "Solidnego Pracodawcy Pomorza 2005".


Uzyskanie tytułu "Solidnego Pracodawcy 2006" to dla nas jedno z najważniejszych wyróżnień. Jest ukoronowaniem dotychczasowych działań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, które staramy się przekładać na efektywność biznesową, dbałość o klientów, a przede wszystkim na satysfakcję pracowników. Nagroda Solidny Pracodawca to również wielkie zobowiązanie i motywacja, aby ten tytuł godnie reprezentować i utrzymać - mówi Agnieszka Ziółkowska, Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Iglotech obecnie zatrudnia ok. 150 osób, przy czym liczba ta sukcesywnie rośnie w związku z otwieraniem nowych oddziałów. W roku 2007 do wcześniej funkcjonujących placówek w Kwidzynie, Grudziądzu, Toruniu, Bydgoszczy, Warszawie, Katowicach dołączyły nowoutworzone oddziały w Poznaniu i Wrocławiu. Odzwierciedleniem prowadzonej przez Iglotech polityki personalnej są wyniki ubiegłorocznego badania satysfakcji klienta. 85,7% badanych klientów podkreśliło wysoki poziom wiedzy technicznej pracowników Iglotechu, a 92,1% badanych klientów wyraziło zadowolenie z formy obsługi. Powyższe wyniki są jednym z najważniejszych mierników prowadzonych działań szkoleniowych.

Fot. 1 Tytuł w imieniu firmy Iglotech
odebrała p. Agnieszka Ziółkowska, Kierownik Działu
Zarządzania Zasobami Ludzkimi firmy Iglotech

Zobacz też: Iglotech - Solidnym Pracodawcą Roku 2005