Klimatyzatory inverter serii RSG..LT to jednostki do montażu na ścianie. Lekkie, o zwartej budowie i bardzo nowoczesnej stylistyce.

IGLOTECH: Klimatyzatory ścienne Iverter serii RSG.. LT

Klimatyzatory serii RSG..LT charakteryzują się srebrnym płaskim stylowym panelem, który podczas pracy urządzenia zostaje uniesiony ku górze. Ze względu na zwartą - wąska i smukłą konstrukcję - pozwalają na bardzo elastyczny montaż.

Urządzenia RSG..LT charakteryzują się: szerokim zakresem zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, bardzo niskim poziomem hałasu, bardzo dużą energooszczędnością, zastosowaniem zaawansowanych filtrów powietrza zapewniających bardzo czyste i komfortowe powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach.

W klimatyzatorach ściennych inverter serii RSG..LT montowane są standardowo filtry jonowe oraz filtry polifenolowe. Jednostki te posiadają również funkcję „POWERFUL”, wskaźnik poziomu zabrudzenia filtra oraz możliwość redukcji poziomu hałasu jednostki zewnętrznej z poziomu pilota.

Dodatkowym atutem klimatyzatorów serii RSG…LT jest funkcja osuszania wnętrza urządzenia, która zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii wewnątrz jednostki.

Urządzenia RSG…LT to urządzenia o bardzo wysokich współczynnikach COP oraz EER, wyposażone są w czujnik ruchu, który jeszcze bardziej optymalizuje zużycie energii.

Mogą pracować w trybie grzania do -20oC, dodatkowo zachowują 100% wydajności nominalnej w grzaniu nawet przy temperaturze -7oC.

W urządzeniach tych zastosowano nowe piloty bezprzewodowe z tygodniowym programatorem. Klimatyzatory serii RSG..LT to bezsprzecznie jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie klimatyzatorów na rynku dla najbardziej wymagających użytkowników.

Firma Iglotech Sp.j. jako generalny dystrybutor urządzeń Fuji Electric posiada w swojej ofercie pełną gamę urządzeń typu Split (konwencjonalne oraz inverter), Multi Inverter (od 2 do 8 jednostek wewnętrznych), Multi Symultaniczny oraz systemy Mini VRF, jak również duże systemy typu VRF.

Dane techniczne
Model: Fuji Electric RSG12LT Inverter
Moc chłodnicza: 3,5 kW
Moc grzewcza: 4,0 kW
Poziom hałasu jedn. wew.: 43/34/29/21 dB
Poziom hałasu jedn. zew.: 48 dB
Pobór mocy (chł./grzanie): 0,85/0,95 kW
Wymiary j. wew.: 282 x 870 x 185 mm
Gwarancja: 5 lat

Cechy:
- grzanie do -20oC, dodatkowo zachowują 100% wydajności nominalnej w grzaniu nawet przy temperaturze -7oC
- wbudowany czujnik ruchu
- programator tygodniowy w pilocie bezprzewodowym.

Źródło: Iglotech