IGLOTECH pozytywnie przeszedł proces certyfikacji i zdobył tytuł JAKOŚĆ ROKU 2008.
Dobiegła końca III edycja Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach "Jakość Roku 2008", którego organizatorem jest Agencja PUBLIC PR, wydawca Biznes Raportu, dodatku informacyjno-promocyjnego do Gazety Prawnej i Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.
Tytuł Jakość Roku jest przyznawany w trzech kategoriach: produkt, usługa oraz innowacja. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. Przy wyborze laureatów decydujące było uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie pracowników firmy w stałe podnoszenie jakości. Firma IGLOTECH dołączyła do prestiżowego grona firm wyróżniających się na rynku wysoką jakością prowadzonej działalności.
Udział w programie to zarazem doskonała okazja, aby wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

O Programie
Ogólnopolski Program Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach JAKOŚĆ ROKU 2008 organizuje redakcja Biznes Raportu wspólnie z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji SA. PCBC jest najstarszą polską jednostkę badawczą zajmującą się jakością, co gwarantuje wysoki poziom i profesjonalną ocenę uczestników.
Program skierowany jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Podstawowym kryterium wyboru jest podejście firmy do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności np. HACCP, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa. Szansę na tytuł mają również te firmy, które mimo że nie posiadają certyfikatów to jednak swoim zaangażowaniem w promocję wysokich standardów pracy gwarantują utrzymanie najwyższego poziomu jakości.
Tytuł JAKOŚĆ ROKU 2008 jest przyznawany w trzech kategoriach: produkt, usługa oraz innowacja.
Kwalifikacja uczestników odbywa się dwuetapowo. W pierwszym, organizatorzy gromadzą ankiety weryfikacyjne. W drugim, Kapituła Programu po wcześniejszej analizie dostarczonych przez uczestników materiałów dokonuje ostatecznego wyboru. >>regulamin Jakość Roku 2008