Data rozpoczęcia
2012-05-07
Data zakończenia
2012-05-11
Miejsce
Monachium

IFAT ENTSORGA 2012
O edycji 2010:

IFAT ENSORGATargi IFAT przekształciły się w targi IFAT ENTSORGA
Na początku stycznia 2010 roku ogłoszono w Monachium informację o ważnym wydarzeniu, dotyczącym branży ochrony środowiska.

Od 01.01.2010r. Międzynarodowe Targi Monachijskie, będące organizatorem targów IFAT, kooperują z Niemieckim Związkiem Gospodarki Wodno-Ściekowej i Odpadami (Bundesverband der Deutschen Entsorgungs-, Wasser- und Rohstoffwirtschaft), organizatorem targów ENTSORGA w Kolonii. W wyniku tej współpracy kolejne edycje targów ENTSORGA odbywać się będą w Monachium, przekształcając tym samym targi IFAT w wydarzenie IFAT ENTSORGA.

„Targi IFAT ENTSORGA będą nie tylko najważniejszą platformą wymiany wiedzy i doświadczeń dla ludzi z branży. Kooperacja ta niewątpliwie przyczyni się również do wzmocnienia pozycji tego wydarzenia jako wiodącej na świecie imprezy tego typu. Przedsiębiorstwom z branży targi umożliwią ponadto skupienie wszystkich aktywności marketingowych na właśnie tym wydarzeniu”
, tłumaczy członek zarządu Międzynarodowych Targów Monachijskich, pan Eugen Egetenmeier.

Również przewodniczący rady programowej targów IFAT, pan dr Johannes Kirchhoff, widzi w dokonującej się zmianie same pozytywne aspekty. „Połączenie tych obu wiodących targów ochrony środowiska jest niezwykle korzystne dla wystawców i odwiedzających: Co dwa lata w jednym miejscu i czasie gromadzić się będą najważniejsi ludzie z szeroko rozumianej branży ochrony środowiska. Targi IFAT ENTSORGA prezentować bowiem będą cały wachlarz różnorodnych ofert z obszaru ekologii, nie pomijając przy tym absolutnie żadnego segmentu. Natomiast wystawcom i odwiedzającym owa zmiana w zrozumiały sposób pozwoli zaoszczędzić nakłady czasowe i finansowe.”

Nadchodząca edycja targów IFAT ENTSORGA odbędzie się w dniach 13. – 17. września 2010 r. w jednym z największych i najnowocześniejszych ośrodków targowych na świecie – na Nowych Terenach Targowych w Monachium.

Więcej informacji na temat targów IFAT ENTSORGA 2010 można uzyskać na stronie targów:
www.ifat.de lub w Biurze Targów Monachijskich www.targiwmonachium.pl

Kolejna edycja targów odbędzie się w 2012 roku w dniach od 7 do 11 maja.


Źródło: ''