Posiadasz wiedzę na temat produktów instalacyjnych i chcesz zaprezentować swoje umiejętności w praktyce? Jesteś zręczny i szybki? Przyjdź i przekonaj się sam na co Cię stać. To właśnie Ty możesz stać się właścicielem nowego samochodu!


Międzynarodowe Targi Poznańskie organizują we współpracy z agencją komunikacji marketingowej Ardo-Studio, Mistrzostwa Polski Instalatorów, podczas których swoje umiejętności zaprezentuje liczne grono instalatorów. To pierwsza edycja tego przedsięwzięcia.
Pokazy na żywo będą doskonałą okazją do zapoznania się z praktycznym zastosowaniem urządzeń instalacyjnych oraz do weryfikacji swojej wiedzy teoretycznej niezbędnej przy wykonywaniu wszelkich prac instalacyjnych.
Podczas czterech dni targów INSTALACJE (22-25 kwietnia) każdy uczestnik konkursu zmierzy się
z rywalami: zaprezentuje swoją wiedzę na temat produktów firm Viessmann i Grundfos
oraz wykaże się praktyczną umiejętnością montażu pokazowej instalacji. Wygra najlepszy
i najszybszy. Zwycięzca I Mistrzostw Polski Instalatorów odjedzie super samochodem Volkswagen Caddy! Na pozostałych finalistów czekają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu RTV i narzędzi niezbędnych w pracy instalatora.
Mistrzostwa odbywać się będę przez wszystkie cztery dni trwania targów INSTALACJE od godziny 9.00. Rozgrywki trwające pierwsze trzy dni (22-24 kwietnia) wyłonią 24 najlepszych zawodników, którzy zmierzą się w wielkim finale ostatniego dnia Mistrzostw.

Organizator:

MTP, ARDO

Nasi partnerzy:

Grundfos, Viessmann, Zehnder, Samochody użytkowe Volkswagen

Partnerzy medialni:

Fachowy Instalator, Fachowy Elektryk, Systemy Instalacyjne, Rynek Instalacyjny, Polski Instalator, Kominek
Więcej informacji: www.instalacje.mtp.pl