Wyjątkowe wydarzenie na targach INSTALACJE 2012.

I Konferencja Urządzeń Grzewczych - podsumowanie
Wiedza Polaków dotycząca nowoczesnych systemów grzewczych jest coraz wyższa, nie mniej jednak w dalszym ciągu brakuje nam informacji, a także zaufania do najnowszych technologii branży grzewczej i energetycznej. To, co od lat sprawdza się w wielu państwach europejskich, na polskim rynku jest traktowane z dystansem.

W dniu 24 kwietnia, na największych targach poświęconych szeroko rozumianemu sektorowi instalacyjnemu - INSTALACJE 2012 w Poznaniu, spotkali się liderzy branży instalacyjnej na I Konferencji Urządzeń Grzewczych zorganizowanej przez SPIUG i MTP Instalacje.

Spotkanie to kompleksowo poświęcone było technologiom i rozwiązaniom w branży OZE, podsumowaniu rynku systemów grzewczych wiodących producentów i dostawców urządzeń oraz technologii z zakresu techniki grzewczej. To dialog branży i przegląd najnowszych, dostępnych na rynku rozwiązań, trendów przy uwzględnieniu obowiązującego prawa i uwarunkowań unijnych.

Wiedza daje przewagę, tylko od nas samych i branży grzewczej w Polsce zależy na ile wpłyniemy na kształtowanie świadomości użytkowników instalacji. Zapewniam Państwa że Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych, dołoży wszelkich starań w promowaniu urządzeń wykorzystujących energie odnawialną i rozwój branży grzewczej, szczególnie podkreślając znaczenie energooszczędności i ochrony środowiska. Polska gospodarka rozwija się dynamicznie i udział w tym procesie przynosi satysfakcję. Silne marki są powodem do dumy, ale również zobowiązują, dlatego jako członkowie firm producenckich dołożymy wszelkich starań, żeby nie zawieść tych, którzy nam zaufali.
– deklaruje Janusz Starościk – prezes SPIUG

W konferencji udział wzięli producenci i dostawcy urządzeń grzewczych, specjaliści z branży instalacyjnej, inżynierowie budownictwa, firmy wykonawcze i rzemieślnicy zainteresowani technologiami przyszłości.

I Konferencja Urządzeń Grzewczych, 24.04.2012 r., Poznań
I Konferencja Urządzeń Grzewczych, 24.04.2012 r., Poznań


Materiały konferencyjne dostępne są pod adresem: http://www.alblit.pl/viessmann/Win/ftp/

Źródło: Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych