Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy. Dwudziesta pierwsza edycja targów BUDMA odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2012.

HVACR na Targach BUDMA 2012
Budma
Budownictwo przyszłości
Tematem przewodnim targów Budma 2012 będzie „Budownictwo przyszłości". Nowa odsłona targów będzie się różnić od poprzednich edycji. Za cel postawiliśmy sobie bowiem odważne wprowadzanie do budownictwa nowatorskich rozwiązań oraz świadome i odpowiedzialne kształtowanie zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni społecznej dostępnej wszystkim pokoleniom. Chcemy, by targi Budma odgrywały aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa, będąc dla wystawców skuteczną platformą promocji ich innowacyjnych produktów, a dla zwiedzających największą i najbardziej komplementarną prezentacją budowlanych technologii jutra.
Budownictwo energooszczędne, ekologiczne, bezpieczne i funkcjonalne jest oczywistym wymogiem naszych czasów. Budownictwo przyszłości to coś więcej. Wyjście o krok naprzód, kreowanie jutra, wizjonerstwo form i technologii. Uwolnij swoją wyobraźnię. BUDMA 2012.

Budownictwo w pełnym zakresie
W tematyce targów, która obejmować będzie budownictwo kubaturowe, przemysłowe oraz specjalistyczne, szczególny nacisk położony zostanie na jedno z istotnych wyzwań budownictwa najbliższej przyszłości - renowację i termomodernizację istniejącej zabudowy (np. zabytków, starych osiedli z wielkiej płyty, budynków użyteczności publicznej).

[attach=attach2]>>Zobacz szczegółową tematykę targów Budma<<[/attach]

Interaktywna ekspozycja
Atutem BUDMY jest nowoczesna, interaktywna formuła targów. Ekspozycję wzbogacają liczne przestrzenie specjalne i dynamiczne pokazy, na których w atrakcyjny i widowiskowy sposób prezentowane są najnowsze technologie i materiały budowlane.
Platforma spotkań i edukacji
Targom towarzyszy kilkadziesiąt specjalistycznych konferencji oraz emocjonujące zmagania rzemieślników rywalizujących o mistrzowskie tytuły. Chcemy uwolnić wyobraźnię i wyjść daleko poza utarte schematy i standardowe działania. W programie targów pojawi się szereg nowych wydarzeń skierowanych do kluczowych grup zwiedzających. Wiele z towarzyszących Budmie od lat, cieszących się dużym zainteresowaniem ekspozycji specjalnych i konferencji (np. Dzień Architektury) przejdzie gruntowną metamorfozę. Rozwinięty zostanie też program spotkań z zorganizowanymi grupami zwiedzających z zagranicy (matchmaking).

Budma 2012 to:
- inspiracje dla architektów – gość specjalny - maestro światowej architektury
- porady dla inwestorów – modelowy dom jutra
- szkolenia dla zarządców nieruchomości – energooszczędność i rewitalizacja
- wiedza dla hurtowników i dystrybutorów - marketing i merchandising w budownictwie
- warsztaty dla rzemieślników – mistrzostwa glazurników, parkieciarzy i dekarzy, interaktywne pokazy
- specjalna promocja nowości produktowych ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań skierowanych do projektantów
- prestiżowe nagrody - Złoty Medal MTP: konkurs na najbardziej innowacyjne produkty połączony z szeroką promocją laureatów w mediach branżowych, prasie ogólnopolskiej i Internecie.

Współpraca medialna
Dzięki zakrojonym na szeroką skalę działaniom promocyjnym oraz bliskiej współpracy medialnej z kilkudziesięcioma tytułami prasy branżowej i tematycznymi portalami internetowymi informacje o targach BUDMA docierają do szerokiego grona specjalistów w kraju i zagranicy.
Jak zwykle targom Budma towarzyszy szereg wydarzeń skierowanych do poszczególnych grup zwiedzających. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem targów. Jesteśmy przekonani, że każdy profesjonalista związany z branżą budowlaną znajdzie w nim interesujące go konferencje, seminaria bądź warsztaty.

[attach=attach1]>>Pełny program Targów Budma 2012<<[/attach]

Ofertę targów Budma dopełnią odbywające się w tym samym czasie na terenie MTP:
- Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego BUMASZ
- CBS – Centrum Budownictwa Sportowego.

HVACR na Budmie 2012
Targi Budma zaplanowano na 4 dni od wtorku 24 stycznia aż do piątku (27.01) Wśród wystawców spotkać będzie można firmy z naszej branży:

ALEXA DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. paw. 2 st. 4
ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o. paw. 2 st. 4
ARWEX Paweł Archaniołowicz Sp.j. paw. 9 st. 46
BART IMPORT POLAND paw. 7/8, pasaż
BROOKVENT paw. 5 st. 54
COLUMBIAVAC EUROPE Sp. z o.o. paw. 6A st. 37
FLIR System paw. 8A st. 41
GLOBAL-TECH Renata Nowak-Mucha Sp.j. paw. 5 st. 193
IGLOTECH L. Bystrzycki R., Ostrowski Sp.j. PHU paw. 2 st. 55
INTERsoft Sp. z o.o. paw. 4 st. 14
NATEO Sp. z o.o. paw. 2 st. 4
NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. paw. 6A st. 20
NIKOL Jan Nikołajuk paw. 2 st. 4
PRO-VENT Systemy Wentylacyjne paw. 5 st. 194
PROCAD S.A. paw. 4 st. 19
REKUPERATORY.PL paw. 6a, Dom Przyszłości
STIEBEL ELTRON POLSKA Sp. z o.o. paw. 2 st. 16
UNIWERSAL Sp. z o.o. paw. 5 st. 182
VIGO SYSTEM S.A. paw. 2 st. 51

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.