W dniach 17-19 listopada 2004 roku, w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Ogrzewnictwa, Wentylacji i Klimatyzacji – HVAC Poland.
Pierwsza edycja targów HVAC POLAND organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Warszawskie wspólnie z brytyjskim partnerem, firmą Montgomery International Ltd. Impreza adresowana jest do wszystkich instytucji, firm i osób związanych z tematyką prezentowaną na targach i oferująca pełny przegląd oferty rynkowej wraz z pojawiającymi się na rynku najnowocześniejszymi technologiami i standardami.
Targi odbędą się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, Krajowej Izby Gospodarczej, Krajowej Izby Budownictwa, Stowarzyszenia Architektów Polskich, Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa oraz Instytutu Ogrzewnictwa i Wentylacji Politechniki Warszawskiej. We współpracy merytorycznej z Polskim Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Sanitarnych i Stowarzyszeniem Polska Wentylacja.
Tak silne wsparcie udzielone targom daje gwarancje, że impreza zostanie zorganizowana na najwyższym poziomie, zarówno pod względem merytorycznym jak i oczywiście organizacyjnym.
Targom HVAC POLAND towarzyszyć będzie bardzo bogaty i interesujący program konferencji i seminariów branżowych, również związanych z możliwością pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej.
Organizatorzy nawiązali już współpracę z izbami gospodarczymi, wydziałami ekonomiczno handlowymi ambasad w zakresie promocji targów.
Organizator liczy na to, że targi organizowane wspólnie z brytyjskim partnerem, firmą Montgomery International Ltd wpiszą się na stałe w kalendarz wydarzeń gospodarczych nie tylko Warszawy i Polski, ale całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej.
Szczegóły: www.hvacpoland.com