Data rozpoczęcia
2010-05-26
Data zakończenia
2010-05-28
Miejsce
Poznań

HOME DECOR - Targi Wyposażenia i Wystroju Wnętrz
Home DecorIdeą HOME DECOR zawsze było skupianie specjalistów z branży i kreowanie środowiska sprzyjającego rozwijaniu współpracy biznesowej. W roku 2010 zdecydowaliśmy się zmienić formułę wydarzenia, aby jeszcze lepiej wyjść naprzeciw potrzebom wystawców i profesjonalnych klientów.

W 2010 roku rozszerzony zostaje zakres branżowy targów, obok dobrze kojarzonych już z wydarzeniem branż:
- tekstylia (m.in. tkaniny dekoracyjne i obiciowe, firany, zasłony, karnisze, ręczniki, bielizna pościelowa, dywany, kołdry i poduszki)
- dekoracje (m.in. ozdoby choinkowe, dekoracje świąteczne i okolicznościowe, opakowania ozdobne)
- uchnia (m.in. szkło, porcelana, ceramika, sztućce, akcesoria kuchenne)
- pokój (m.in. lustra, zegary, kwietniki, oprawy do obrazów, świece, dekoracje z ceramiki, drewna i metalu)
- usługi związane z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz

zaprezentują się także wystawcy promujący swoje produkty i usługi z zakresu:
- wykończenia wnętrz
- łazienek i domowego spa, oraz
- mebli.

Ponadto targom HOME DECOR tradycyjnie towarzyszyć będzie Salon Oświetlenia i Techniki Oświetleniowej LUMINEXPO, a także prestiżowe wydarzenia designerskie arenaDesign i moodForm.


O edycji 2009:
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Targach Wyposażenia i Wystroju Wnętrz HOME DECOR 2009, których kolejna edycja odbędzie się w dniach od 3 do 6 czerwca 2009 roku.
Na targach HOME DECOR 2009 już tradycyjnie prezentowane będą najnowsze trendy oraz bogata oferta produktów z dziedziny aranżacji i dekoracji wnętrz, obejmująca takie grupy branżowe jak:
- tkaniny dekoracyjne (m.in. tkaniny dekoracyjne i obiciowe, firany, zasłony, karnisze, ręczniki, bielizna pościelowa, dywany, kołdry i poduszki)
- światło (m.in. oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie zewnętrze, źródła światła oraz komponenty i akcesoria oświetleniowe)
- stół & kuchnia (m.in. szkło, porcelana, ceramika, sztućce, akcesoria kuchenne)
- home beauty (m.in. lustra, zegary, kwietniki, oprawy do obrazów, świece, galanteria dekoracyjne z ceramiki, drewna, metalu).
Targi HOME DECOR 2008 to nie tylko doskonała platforma biznesowa dla producentów, importerów oraz dystrybutorów artykułów wyposażeniowych i dekoracyjnych, ale także prawdziwe źródło inspiracji dla wszystkich miłośników pięknych i stylowych wnętrz. Targom towarzyszyć będą bowiem liczne spotkania, seminaria i wystawy, poświęcone światowym trendom we wzornictwie i stylistyce wnętrzarskiej.
Serdecznie zapraszamy na kolejna edycję targów MEBLE, BIURO, HOME DECOR oraz BUDMA INTERIOR w 2009 roku. Nasze równoległe ekspozycje to największe i najważniejsze wydarzenie dla branży wyposażenia i dekoracji wnętrz w Europie Środkowo-Wschodniej. To tu zawiera się kluczowe kontrakty, tu prezentowane są rynkowe nowości oraz najnowocześniejsze technologie. Targi w Poznaniu to także wyjątkowe spotkania z designem, miejsce kreowania trendów i poszukiwania inspiracji.
Organizatorzywww.homedecor.pl

Źródło: ''