Data rozpoczęcia
2008-05-28
Data zakończenia
2008-05-31

28-31.05.2008 Poznań


Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Targach Wyposażenia i Wystroju Wnętrz HOME DECOR 2008, których kolejna edycja odbędzie się w dniach od 28 do 31 maja 2008 roku.
Na targach HOME DECOR 2008 już tradycyjnie prezentowane będą najnowsze trendy oraz bogata oferta produktów z dziedziny aranżacji i dekoracji wnętrz, obejmująca takie grupy branżowe jak:
- tkaniny dekoracyjne (m.in. tkaniny dekoracyjne i obiciowe, firany, zasłony, karnisze, ręczniki, bielizna pościelowa, dywany, kołdry i poduszki)
- światło (m.in. oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie zewnętrze, źródła światła oraz komponenty i akcesoria oświetleniowe)
- stół & kuchnia (m.in. szkło, porcelana, ceramika, sztućce, akcesoria kuchenne)
- home beauty (m.in. lustra, zegary, kwietniki, oprawy do obrazów, świece, galanteria dekoracyjne z ceramiki, drewna, metalu).
Targi HOME DECOR 2008 to nie tylko doskonała platforma biznesowa dla producentów, importerów oraz dystrybutorów artykułów wyposażeniowych i dekoracyjnych, ale także prawdziwe źródło inspiracji dla wszystkich miłośników pięknych i stylowych wnętrz. Targom towarzyszyć będą bowiem liczne spotkania, seminaria i wystawy, poświęcone światowym trendom we wzornictwie i stylistyce wnętrzarskiej.
Równolegle do targów HOME DECOR 2008, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się w tym roku także Targi Mebli MEBLE 2008 oraz Targi Wykończenia i Renowacji Wnętrz BUDMA Interior 2008. Połączenie wszystkich targów wnętrzarskich w jedną imprezę stwarza niepowtarzalną okazję zaprezentowania kompleksowej oferty produktów i firm, związanych z aranżacją i wykończeniem wnętrz, od stanu surowego poprzez umeblowanie, aż po stylową dekorację.
Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy
www.homedecor.pl