Data rozpoczęcia
2010-09-22
Data zakończenia
2010-09-23
Miejsce
Londyn, UK

HEVAR 2010
HEVAR 2010Nowe przepisy dotyczące f-gazów, skutki ich wprowadzenia i dostępne opcje dla inżynierów, którzy jeszcze nie wnioskowali o odpowiedni będą głównymi tematami dyskusji seminariów podczas HEVAR 2010 w Londynie.
Targi HEVAR 2010 odbędą się w dniach od 22 do 23 września w Hali Royal Horticultural w dzielnicy Londynu Victoria. London HEVAR to główne wydarzenie branżowe dla kupujących, profesjonalistów oraz konsultantów w dziedzinie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i przemysłu chłodniczego w Wielkiej Brytanii. To oczekiwane forum dla nabywców, dostawców oraz użytkowników instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych, a także źródło informacji o produktach i usługach.

Tradycyjnie podczas HEVAR odbędą się seminaria branżowe. Tematyka seminariów będzie koncentrowała się m.in. na skutkach prawnych i ekonomicznych wprowadzenia rozporządzenia dotyczącego F-gazów (>>program).
Seminaria HEVAR mają na celu edukowanie i informowanie. Organizatorzy targów po raz kolejny współpracują w tym zakresie z angielskim stowarzyszeniem HVCA (Heating and Ventilation Contractors Association).

Więcej na stronie targów www.hevar.co.uk

London HEVAR the essential event in the South for the heating, ventilating and air conditioning industry returns on 23-24 September 2009 to The Royal Horticultural Halls. In just two days you can achieve what might normally take weeks or months; there are suppliers, products, seminars and people from across the industry at the event. www.hevar.co.ukŹródło: ''