Zawsze na czasie - HeatPumpApp do zdalnej obsługi pompy ciepła DIMPLEX.

HeatPumpApp: Zdalna obsługa pomp ciepła DIMPLEX
Zawsze na czasie z innowacyjnymi produktami firmy Dimplex
Dla przykładu: absolutnym sukcesem okazała się prezentowany na targach ISH 2011 aplikacja HeatPumpApp dla iPhone, iPad oraz iPod touch do managera pompy ciepła Dimplex.
HeatPumpApp
Wraz z HeatPumpApp firmy Dimplex na Państwa iPhone, iPad lub iPod touch można zainstalować w pełni funkcjonalny i komfortowy zdalny dostęp do sterowania pompą ciepła Dimplex. Przy jego pomocy można przeglądać dane robocze, historię i status oraz naturalnie dostosowywać ustawienia dla ogrzewania i ciepłej wody użytkowej do swoich potrzeb.

Jako firma o charakterze międzynarodowym, Dimplex udostępnia HeatPumpApp w języku angielskim, francuskim, polskim oraz holenderskim.

Przekonajcie się Państwo sami o sposobie działania za pomocą bezpłatnej wersji HeatPumpLite. W ten sposób uzyskuje się pełny dostęp do odpowiedniego systemu testowego, na którym można przetestować dany zakres działania.

Więcej informacji dotyczących HeatPumpApp - na www.dimplex.de/pl/app

Minimalnym wymaganiem do korzystania z HeatPumpApp jest pompa ciepła Dimplex ze sterownikiem pompy ciepła WPM 2004, WPM 2006, WPM 2007 lub WPM EconPlus, rozszerzenie NWPM dla rozszerzenia lokalnej sieci Ethernet oraz sieć lokalna WLAN. Ponadto iPhone, iPad lub iPod touch z iOS 4.0 lub wyższym.
Źródło: ''