Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium, które będzie dotyczyć najnowszych rozwiązań firmy Halton. W czasie spotkania chcemy znaleźć odpowiedź na zagadnienia poprawy komfortu pomieszczeń oraz obniżenia związanych z tym kosztów. Środowisko dobrego komfortu to środowisko dobrego biznesu. Na seminarium będziemy gościć Panią Maija Virta, wiceprzewodniczącego organizacji REHVA, która wygłosi prezentację na temat „Nowych trendów w optymalizacji energetycznej budynków".


Zyskaj dzięki naszemu know-how!


Seminaria The Halton Good Indoor Air Show oferują ogólne spojrzenie na rozwiązania zrównoważonych systemów komfortu. Rozwiązania te dostarczają komfortowe warunki do efektywnej pracy oraz niskie koszty życia budynku (Life Cycle Costs). Tematyka seminarium będzie dotyczyć nowych wymagań energetycznych dla budynku oraz proponowanych w tym zakresie rozwiązań - wentylacja biur, hoteli (system Adaptable Climate oraz adaptowalne belki chłodzące), profesjonalnych restauracji (okapy z technologią wiązki wychwytującej™, MARVEL, Fire Storm) oraz laboratoriów (system Laboset, Envirolab).
System Halton Adaptable Climate z technologią wiązki wychwytującej umożliwia szybkie zmiany ustawienia w biurach przy zachowaniu optymalnego działania klimatyzacji.
Technologia Halton Capture Jet™ jest jedynym systemem, który pomaga zmniejszyć koszty zużycia energii do 40% i jednocześnie zapewnić wysoki komfort pracy w profesjonalnej kuchni.
System MARVEL pozwala na sterowanie ilością powietrza wywiewanego w zależności od aktualnego zapotrzebowania. MARVEL dostosowuje się do warunków panujących w kuchni i pozwala na optymalizację zużycia energii.
Fire Storm to system filtracji wodnej powietrza wywiewanego, będący jednocześnie zabezpieczeniem p.poż. dla okapu.
System Laboset jest dedykowany dla pomieszczeń laboratoryjnych. Laboset zapewnia ciągła regulację prędkości powietrza wywiewanego z dygestorium, a także oferuje użytkownikom bezpieczne warunki pracy oraz komfort i wysoką jakość powietrza w pomieszczeniu.
Dodatkowo zaprezentujemy nowe produkty, które zapewniają dobry klimat, elastyczność oraz niskie koszty zużycia energii i konserwacji budynków.

Program spotkania:

9.30 Powitanie, kawa
10.00 Wprowadzenie
10.10 Nowe trendy w optymalizacji energetycznej budynków
10.55 Adaptable Climate, system belek chłodzących
11.30 Przerwa kawowa
11.45 Technologia wiązki wychwytującej (Capture Jet™)firmy Halton
12.15 MARVEL, Firestorm – nowa koncepcja dla kuchni profesjonalnych
12.35 Rozwiązanie wentylacji dla laboratoriów
13.05 Nowości w dystrybucji powietrza
13.20 Lunch
14.00 Zakończenie

Daty oraz miejsca:

20-10-2009 – Wrocław, Hotel Mercure, Pl. Dominikanski 1
21-10-2009 – Kraków, Hotel Novotel, ul. Kościuszki 5
22-10-2009 – Warszawa, Hotel Novotel, ul. Marszałkowska 94/98

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału!

Seminarium we Wrocławiu: Marcin Mróz, tel. +48 609 060 760
Seminarium w Krakowie: Adam Cięciwa, tel. +48 697 010 357
Seminarium w Warszawie: Tomasz Kilian, tel. +48 607 880 881
Bądź e-mail: biuro.polska@halton.com