Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój sprzedaży w Azji i na Bliskim Wschodzie, została otworzona lokalna centrala firmy Halton w Malezji, która będzie odpowiedzialna za koordynację działań firmy w tym regionie. Ostatnio zostało także otworzone biuro sprzedaży w Korei Południowej. To już 23 kraj, w którym Halton prowadzi sprzedaż za pośrednictwem spółki córki.

Halton rozwija sprzedaż w Azji
Centrala Halton Group na region Azji i Bliskiego Wschodu mieści się w Shah Alam niedaleko Kuala Lumpur, w nowoczesnym kompleksie biurowców i-City Business Park. Rozwój działań w Azji i na Bliskim Wschodzie postępuje bardzo gwałtownie, stąd naturalnym stało się otworzenie biura, odpowiedzialnego za działania w tym regionie. Rozwijamy sprzedaż w Malezji oraz w Chinach, otworzyliśmy biuro w Korei Południowej, rozwijamy dział customer service w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, komentuje Olli Sipila, Dyrektor Regionu Azji i Bliskiego Wschodu. Wiążemy duże nadzieje związane z tą częścią świata.

W nowej siedzibie zostanie przygotowany pokój pokazowy, w którym zostaną zainstalowane wszystkie rozwiązania Haltona, przeznaczone dla wentylacji profesjonalnych kuchni. Otwarcie centrali w Malezji, powoli nam na dalszy rozwój firmy oraz powiększenie zespołu ekspertów w dziedzinie wentylacji kuchennej, mówi Rudolf Kitzbichler, Dyrektor Zarządzający Halton Foodservice w Azji. Dla zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta w regionie, zatrudniliśmy nowych pracowników, tworzących zespół, który oprócz zaawansowanej znajomości technologii, może porozumiewać się z klientami w 14 rożnych językach i dialektach spotykanych w Azji.

Poza Azją, centrale Halton Group znajdują się w Finlandii oraz w USA. Ostatnio zostało otworzone biuro Haltona w Korei Południowej.

Źródło: Halton Sp. z o.o.