PREMIUM edition 2012 - nowy standard nagrzewnic.

HAKOM: Aparaty grzewczo-wentylacyjne
Aparaty grzewczo-wentylacyjne Sonniger
Nowy standard nagrzewnic wodnych AERMAX– 5 lat gwarancji!
Mając na uwadze rosnące wymagania firm wykonawczych i projektowych w zakresie jakości i wiarygodności instalowanych nagrzewnic wodnych, SONNIGER jako pierwsza w Europie firma wdraża 5 letni okres gwarancji na wentylator stosowany w nagrzewnicy AERMAX.
Nagrzewnica wodna AERMAX to urządzenie z najwyższej jakości tworzywa (technologia wtrysku), oparte o renomowane podzespoły (m.in. wentylator Ziehl Abegg). Dodatkowo model A60 wyposażyliśmy w trójrzędowy wymiennik ciepła - idealny dla instalacji o niskiej temperaturze czynnika grzewczego. W cenie AERMAX dostarczamy obrotową konsolę montażową.
Nagrzewnice AERMAX są dostępne także z komorą mieszania AIRBOX. W standardzie dostarczamy komorę mieszania AIRBOX wraz z przepustnicą powietrza świeżego i obiegowego oraz z centralnie umiejscowionym filtrem. Dodatkowo dostępna jest automatyka STANDARD AIR zapewniająca regulację stopnia otwarcia przepustnic oraz termostat przeciwzamrożeniowy.

Nowy standard nagrzewnic gazowych RAPID w Europie - Modulowane w cenie on/off
Rosnące koszty eksploatacji instalacji przemysłowych instalacji grzewczych powodują konieczność wdrażania nowych, ekonomicznych rozwiązań. Obserwujemy coraz większy nacisk klientów europejskich na podwyższanie standardów w zakresie minimalnej sprawności urządzeń gazowych czy odchodzenia od przestarzałej technologi palników atmosferycznych.
Wdrażamy dzisiaj zupełnie nowy standard w zakresie nagrzewnic gazowych. Nagrzewnica gazowa RAPID Premium edition 2012 to urządzenie, które w standardzie zapewnia modulację palnika (wczesniej była to typowa nagrzewnica on/off). RAPID wyposażona jest w nowoczesny palnik typu premix oraz zamkniętą komorę spalania. Dzieki tej technologi sprawność urządzeń osiąga wartości do 93% w całym zakresie modulacji.
Pomimo zasadniczej zmiany jakościowej nagrzewnica RAPID nie zmienia ceny. Od dzisiaj dla Państwa nagrzewnice modulowane w cenie nagrzewnic on/off.

>>Pobierz cennik
Źródło: HAKOM