Przedstawiamy Państwu nowość na polskim rynku. Jest nią nowa marka klimatyzatorów HAIER. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii stała się ona jednym z wiodących dostawców rozwiązań z zakresu HVAC.

Haier - nowość na rynku wśród klimatyzatorów!
HaierHAIER to międzynarodowa marka produktów z zakresu klimatyzacji, a jej wyłącznym i generalnym dystrybutorem w Polsce jest firma REFSYSTEM.

W ofercie firmy znajdują się klimatyzatory typu Split z technologią inverterową oraz urządzenia klimatyzacyjne Multi Split. Wśród dostępnych modeli wyróżnić można klimatyzatory ścienne (Aqua, Zircon, Home), kasetonowe (Cassette), przysufitowo- przypodłogowe (Convertible) oraz kanałowe (Duct).

Produkty Haier odznaczają się dużą innowacyjnością, bogatym wyposażeniem oraz konkurencyjną ceną. Centra badawczo rozwojowe firmy mieszczą się w Europie Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych, dzięki temu urządzenia posiadają rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb mieszkańców krajów rozwiniętych.

Haier AC dostarcza rozwiązania komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością w Europie jak i w USA. Produkty Haier mają wiele funkcji poprawiających komfort użytkowania oraz pozwalają uzyskać oszczędność energii.

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Haier powstał w 1984 roku i od tego czasu stale się rozwija. Grupa Haier z obrotem ponad 24,2 mld USD w 2011 roku i posiadająca klientów w ponad 100 krajach jest wiodącym dostawcą AGD i urządzeń AC.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.haier-ac.pl


Haier
Źródło: ''