Grzejniki proponowane przez INSTAL-PROJEKT w grupie Modulus wyróżniają się elastycznością zastosowań oraz funkcjonalnością. Dzięki modułowej konstrukcji można je dopasować do różnych, nawet dość nietypowych miejsc. Moda na industrialne sprzęty oraz nowa paleta kolorystyczna INSTAL-PROJEKT powodują, że mają też dużo do zaoferowania ceniącym walory estetyczne.

Grzejniki z grupy Modulus – elastyczne i funkcjonalne
Tubus jest idealnym rozwiązaniem jeśli szukasz uniwersalnego grzejnika, któremu niestraszne nietypowe czy eksponowane lokalizacje, a przy tym masz ograniczony budżet na ogrzewanie. Dostępny jest w kilkuset kombinacjach wymiarów i przyłączeń, może być wysoki, niski, krótki, długi, smukły – zawsze według Twoich potrzeb. Klasyczny kształt we współczesnym wydaniu pasuje zarówno do stylowych, jak i do nowoczesnych wnętrz. Dostępny bez dodatkowej opłaty w 37 kolorach z palety INSTAL-PROJEKT może zaskoczyć swoim eleganckim lub ekstrawaganckim wyglądem.

Smukła i elegancka forma grzejnika Afro idealnie wtapia się w otoczenie. Afro znakomicie pasuje do nowoczesnych, wysokich, przestronnych wnętrz – podkreśla ich charakter swoja strzelistą formą. Szeroka gama rozmiarów sprawia, że zawsze można wybrać wariant dokładnie dopasowany do danej lokalizacji. Bardzo interesująco wygląda np. umieszczony na filarach lub innych wąskich fragmentach ścian, ale oczywiście można go także montować w innych miejscach. Afro sprawdzi się w modnych loftach, jego rytmiczna forma pasuje do wyeksponowanych instalacji, technicznych detali i konstrukcji.
Cover to grzejnik o prostej, uniwersalnej formie. Jest znakomitym rozwiązaniem do miejsc takich jak korytarze lub schody – dzięki niewielkiej głębokości nie zabiera cennego miejsca na ciągach komunikacyjnych. Cechuje go optymalny stosunek mocy do gabarytów, ma szeroka gamę rozmiarów i mocy. Duże płaskie powierzchnie modułów grzejnych łatwo utrzymać w czystości.

Secret to realizacja marzenia o grzejniku częściowo ukrytym w ścianie, grzejniku z którego widzimy tylko relingi grzejne. Technologia HOT & HIDDEN umożliwia nie tylko na ukrycie części podtynkowej, ale także na łączenie niemal dowolnej liczby elementów grzejnych w różnych układach. Secret to grzejnik nie tylko zaskakujący formą, ale także elastyczny, bezpieczny i ekonomiczny dzięki zasilaniu z sieci centralnego ogrzewania.
Grzejnik Severo to znakomite rozwiązanie do nowoczesnych, mocno przeszklonych przestrzeni. Surowy z wyglądu, ale nie pozbawiony wdzięku – zwłaszcza pomalowany na intensywne kolory z palety INSTAL-PROJEKT. Jedyny grzejnik w takiej formie dostępny na rynku. Jego konstrukcja sprawia, że świetnie nadaje się do pracy w poziomie i w pionie. Dostępny w kilkudziesięciu kombinacjach wymiarów i przyłączy jest idealny do nowoczesnych, industrialnych wnętrz.


Źródło: ''