9 czerwca 2011 r. we wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar rozpoczyna się trzecia edycja akcji „Dizajn udomowiony”.

Grzejniki Terma Design w akcjach
Wystawę otwierać będzie „Noc z dizajnem”, w trakcie której zaproszeni architekci, projektanci wnętrz, przedstawiciele mediów i Klienci będą mogli poznać nowe propozycje marek wnętrzarskich, ich twórców oraz uzyskać informacje na temat aktualnych trendów. W trakcie akcji zaplanowano specjalne ekspozycje, promocje i prezentacje. W poprzedniej edycji Nocy z dizajnem uczestniczyło 1700 osób.

Akcja „Dizajn Udomowiony” potrwa od 9 czerwca – 9 lipca 2011 r. Przez cały miesiąc osoby odwiedzające galerię będą mogły zobaczyć wystawę prezentującą ewolucję polskiego meblarstwa w ciągu ostatnich kilku lat oraz nowości prezentowane na targach iSaloni w Mediolanie.

Dodatkowymi atrakcjami będą ekspozycje dokumentujące tradycję wyrobu mebli giętych w Polsce, strefa Relife area zaprojektowana przez grupę PDF z wrocławskiej ASP, nowy showroom Galerii NOTI, zaprojektowany przez Piotra Kuchcińskiego oraz nowa ekspozycja firmy Kartell. Nie zabraknie też grzejników frimy Terma Technologie.

Na wystawie będzie można ponownie podziwiać najlepsze grzejniki konkursu Terma Design 2010, w tym grzejnik Cyklon zaprojektowany przez m4m studio. Cyklon jest już trzecim, spośród finalistów obu edycji konkursu, modelem wdrożonym do produkcji i sprzedaży. Poprzednie grzejniki – Ribbon (proj. Bartłomiej Drabik) i Angus (proj. Artes Design) – cieszą się dużym powodzeniem.

Prosta, minimalistyczna forma grzejnika Cyklon nawiązuje do efektu powstawania cyklonu. Dzięki oryginalnemu wygięciu płaskich profili grzejnik jest idealnym narzędziem do wieszania i suszenia rzeczy nie zabierając przestrzeni we wnętrzu, a przy tym nie rezygnując z jednorodności formy. Grzejnik został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Dodatkowym atutem jest możliwość montowania grzejnika w pionie i w poziomie oraz dostępność w różnych wersjach kolorystycznych.

Na wystawie pojawi się także grzejnik Simple – laureat konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2011” oraz grzałki KTX 4 i Reg 3, zaprojektowane przez Przemysława Jana Majchrzaka.

Więcej na: http://domar.pl/noc-z-dizajnem-2011.html

Źródło: Terma Technologie Sp. z o.o.