Grzejniki KELLER - płytowe stalowe Compact i Ventil; aluminiowe Keller New

Oferta grzejników marki KELLER: uznane na rynku grzejniki płytowe Keller Comcat i Ventil, oraz nowość - grzejniki aluminiowe KELLER NEW.Grzejniki płytowe KELLER], produkowane w Belgii, są znane i cenione na rynku. Wykonane są z profilowanych płyt grzejnych, z głęboko tłoczonej blachy ze stali niskowęglowej walcowanej na zimno o gr. 1,25 mm, oraz elementów konwekcyjnych. Wyposażone są w osłony boczne i górne typu grill, zasilane z boku (C) – KELLER Compact oraz od dołu – KELLER Ventil.

Grzejniki aluminiowe KELLER NEW 500 to nowość w ofercie marki. Grzejniki odlewane są ciśnieniowo i wykonane z najwyższej jakości aluminium. Proces odlewania elementów grzejników jest kontrolowany na każdym etapie produkcji: żeberka po odlewaniu i częściowej obróbce są sprawdzane ciśnieniowo, po skręceniu zestawów próba jest powtarzana. Zaawansowany technologicznie proces nanoszenia powłok zapewnia ich niebywałą trwałość i biel.
Dzięki specjalnemu stopowi aluminium grzejniki są bardzo trwałe i odporne na korozję. Niska bezwładność cieplna pozwala na natychmiastową reakcję układu grzewczego na zmieniające się zapotrzebowanie na ciepło w ogrzewanych pomieszczeniach.Całość oferty dostępna jest w 160 punktach sprzedaży będących Hurtowniami Grupy SBS.


Źródło: ''