Od czerwca br. grzejniki Jaga obecne są w dwóch markowych programach graficznych do projektowania instalacji c.o. dedykowanych dla projektantów, wykonawców oraz serwisantów instalacji centralnego ogrzewania. Są to programy: Audytor C.O. (wersja 3.8) firmy Sankom oraz Instal-therm HCR4 firmy InstalSoft.

GRZEJNIKI JAGA W PROGRAMACH DO PROJEKTOWANIA INSTALACJI C.O.
JagaW programie Audytor C.O. grzejniki marki Jaga były już częściowo obecne, więc należało tylko zaktualizować asortyment i uzupełnić informacje na temat nowych grzejników, które dołączyły do oferty belgijskiego producenta. Teraz projektanci instalacji znajdą w programie Audytor pełen przekrój grzejników Jaga: od topowych modeli ściennych (Strada, Tempo) i dekoracyjnych (Heatwave, Moon, Crossroads), poprzez grzejniki łazienkowe, po jednostki stojące i grzejniki kanałowe. Są tu też wszystkie kluczowe nowości – Clima Canal i Quatro Canal (hybrydowe grzejniki kanałowe z doładowaniem),Vertiga (superwydajny grzejnik dekoracyjny), Tetra, Twine, Pinch oraz Play (kolorowy grzejnik dedykowany do dziecięcego pokoju).

W programie Instal-Therm grzejniki Jaga debiutują. W tym miejscu projektanci instalacji znajdą kluczowe grzejniki belgijskiego producenta, modele najnowsze oraz jednostki najczęściej poszukiwane przez projektantów instalacji takie jak: Clima Canal (nowoczesny grzejnik kanałowy z funkcją klimatyzacji) czy Quatro Canal – hybrydowy grzejnik kanałowy dedykowany do współpracy z instalacją 4-rurową.

Od 1 czerwca, w obu programach do projektowania instalacji c.o. baza grzejników belgijskiego producenta jest aktualna i kompletna (wyeliminowane zostały nieaktualne kody), a informacje usystematyzowane.

- Dołożyliśmy starań, aby projektanci instalacji mogli w łatwy i kompleksowy sposób zapoznać się z informacjami na temat grzejników Jaga – mówi Grzegorz Rajm z firmy Jaga Polska. - W miarę wprowadzania nowych produktów do oferty będziemy uaktualniać bazy w programach.

JagaJagaJaga

Więcej informacji na temat oferty grzejników marki Jaga można znaleźć na stronie internetowej firmy Jaga Polska Sp. z o.o. pod adresem: www.jaga.com.pl

Źródło: ''