Data rozpoczęcia
2011-03-25
Data zakończenia
2011-03-27
Miejsce
Bydgoszcz

GRYF BUD 2011

28. Ogólnopolskie Targi Budownictwa i Instalacji "GRYF-BUD 2010"

Bogata oferta materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, także szeroka gama elementów wyposażenia, wystroju wnętrz i architektury ogrodowej - to wszystko będzie można obejrzeć na targach GRYF-BUD, jednych z największych tej branży w północno-środkowej Polsce.

29. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD
odbędą się w dniach 25-27 marca 2011 roku.

GRYF-BUD 2011 po raz kolejny będzie ważnym forum do wymiany informacji i ofert towarowych, promujący rozwiązania, które sprawnie za rozsądną cenę pozwolą zbudować dom marzeń - śliczny, funkcjonalny i energooszczędny.

GRYF-BUD od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród specjalistów, handlowców z branży, ale targi te równie chętnie odwiedzają prywatni inwestorzy, którzy mają zamiar ten własny dom zbudować. Tu również można skorzystać z pomocy doradców, podpowiedzi projektantów i z oferty firm świadczących usługi remontowe oraz budowlane.

GRYF-BUD - to jedna z największych w tej branży imprez targowych w północnej i środkowej Polsce. Podobnie jak w latach poprzednich towarzyszyć jej będzie wymiana nowoczesnej myśli technicznej, tak by jakość produktów i świadczonych usług, z roku na rok była coraz lepsza i pozwalała skutecznie rywalizować z europejską konkurencją.


Tematyka ogólna Targów obejmuje:
- materiały budowlane
- chemia budowlana
- ogrzewanie
- wentylacja
- klimatyzacja
- gazownictwo
- instalacje
- wyposażenie wnętrz
- mała architektura
- technika basenowa
- maszyny urządzenia budowlane
- usługi budowlane
- usługi bankowo-kredytowe
- inne usługi materiały remontowo-budowlane.

Szczegóły: www.targi-pom.com.pl

Źródło: ''