P.P.U.H. GreKa Sp. z o.o. została laureatem prestiżowego konkursu Gazele Biznesu 2011.

GreKa - Gazelą Biznesu 2011
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe GREKA Sp. z o.o.Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe GREKA Sp. z o.o. powstało w 1993 roku i od tej pory działa w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Siedziba, magazyny i część produkcyjna firmy wraz z salonem sprzedaży znajdują się w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 44.
GreKa jest producentem elementów wentylacyjnych o przekrojach okrągłych i prostokątnych a także dystrybutorem produktów wielu czołowych producentów urządzeń i akcesoriów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.
Firma posiada certyfikat ISO 9001:2008. Jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma. Więcej: www.greka.com.pl


Ranking Gazele BiznesuRanking Gazele Biznesu - to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. "Gazela" to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.
Pierwsza edycja Gazel odbyła się w roku 2000. Wyniki rankingu publikowane są w wydaniu specjalnym "Pulsu Biznesu". Oprócz "PB" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Więcej: www.gazele.plŹródło: P.P.U.H. GreKa Sp. z o.o.